Kaşıtoğlu'na Soğuksu'da Sıcak Karşılama

Saadet Partisi'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim çalışmalarını bugün Soğuksu Mahallesi'nde gerçekleştir

Kaşıtoğlu'na Soğuksu'da Sıcak Karşılama

Saadet Partisi'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim çalışmalarını bugün Soğuksu Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaşıtoğlu, güleryüzlü ve samimi sohbetler karşısında memnuniyetini de gizlemedi. Kastamonu'nun Bozkurt ilçesine bağlı Ortasökü Derneğini'ni de ziyaret eden Muharrem Kaşıtoğlu, Başkanlık için çıktığı yolda, hemşerilerinden destek istedi.

Beykoz'un en eski Mahallelerinden olan Soğuksu Mahallesi'nde Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu'na sıcak bir karşılama gerçekleşti. Esnafından kahvehanesine, camisinden cemaatine kadar genci, yaşlısı tüm Beykozlularla kucaklaşan Saadet Partisi Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, bu sırada kendisine gelen tebrikleri de kabul etti. Özellikle Saadet Partisi tarafından Aday gösterilmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirten Soğuksu sakinleri, merhum Necmettin Erbakan'ın kendisiyle birlikte anılan meşhur başparmak selamıyla Muharrem Kaşıtoğlu'na selam verdi. Muharrem Kaşıtoğlu Başkanlığında, Belediyenin yarım kalan işlerinin hakkıyla tamamlanacağına inandıklarını kaydeden Beykozlu vatandaşlar, Saadet Partili Aday ile uzun süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 00:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER