Elmasburnu Tabiat Parkı Kiraya Verilecek

İstanbul Beykoz Riva'daki Elmasburnu Tabiat Parkı işletmesi için kiralama ihalesi yapılacak. 

Elmasburnu Tabiat Parkı Kiraya Verilecek
İstanbul Beykoz Riva'daki Elmasburnu Tabiat Parkı işletmesi için kiralama ihalesi yapılacak. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar I. Bölge Müdürlüğü İstanbul Şube Müdürlüğü’ne bağlı Elmasburnu Tabiat Parkı işletmeciliği kiraya verilecek. Elmasburnu Tabiat Parkı sınırları içerisindeki giriş ücretlerinin tahsili ile günübirlik çadırlı kamp alanı işletmeciliği, kır lokantası, büfe (kafeterya) ve plaj aktiviteleri işletmeciliği 2886 Sayılı Devlet İhale Kanun ile bu Kanun hükümlerine göre hazırlanan Döner Sermayeli Kuruluşlar İhale Yönetmeliği’nin 29-a maddesi uyarınca kapalı teklif usulü ile ihale edilecek.

Süre 5+5 yıl

Elmasburnu tabiat parkı kiralama ihalesinde süre sözleşmenin noterlikçe onaylanmasına müteakiben işletmeciye yer tesliminin yapıldığı tarihten başlamak üzere 5+5 yıl olarak belirlendi.

İhale 16 Ocak'ta

İhale, 16 Ocak 2019 tarihinde saat 11:00’de I. Bölge Müdürlüğü İhale Toplantı Salonu’nda (Fatih Ormanı Kampüsü Maslak, Sarıyer/İstanbul) yapılacak. İhale için 258 bin liralık muhammen bedel belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER