Beykoz'un Cemal Abisi, Mardinli Aileyi Ziyaret Etti

Beykoz'da güleryüzüyle gönülleri fetheden, çalışkanlığı ve samimiyetiyle de siyaset arenasında büyük bir saygınlık kazanan Cemal Satalo

Beykoz'un Cemal Abisi, Mardinli Aileyi Ziyaret Etti

Beykoz'da güleryüzüyle gönülleri fetheden, çalışkanlığı ve samimiyetiyle de siyaset arenasında büyük bir saygınlık kazanan Cemal Sataloğlu, CHP adına kapı kapı dolaşmaya başladı. Partisi tarafından Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen Cemal Sataloğlu, geçtiğimiz hafta AK Parti'nin yoğun bir şekilde oy kazandığı Rüzgarlıbahçe'de gezdikten sonra, bu hafta da bu kez Rüzgarlıbahçe'nin kenar mahallelerini dolaştı. Mardinli bir aileyi ziyaret eden CHP'li Meclis Üyesi Adayı Sataloğlu, burada ilgiyle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmaları sırasında kendilerine yönelik ayrımcılık yaptığından yakınan Mardinli Aile, Beykoz'u çok sevdiklerini ve gelecekte de bu ilçede yaşamayı sürdüreceklerini kaydetti. CHP'li Sataloğlu ise konukseverliği dolayısıyla Mardinli Aileye teşekkür edip, Belediye Meclis Üyesi olması halinde, hak yemeden Beykoz'da yaşayan 250 bin vatandaşın tamamını eşitlik anlayışıyla kucaklayacağının sözünü verdi.

Rüzgarlıbahçe'de yaşayan Mardinli Aile, geçimini ikinci el eşya ve torba kömür satarak idame ettirdiklerini söyledi. Çocuklarının yıllarca Beykozlu esnaf tarafından sahip çıkıldığını anlatan Mardinli Baba, ailecek çalışarak ekmeklerini helâl yoldan kazandıklarını ifade etti. CHP'nin Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemal Sataloğlu'nu evlerinde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Aile, seçim sonrası da aynı ilgiyi Sataloğlu'ndan beklediklerini söyledi.

CHP'nin Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemal Sataloğlu ise seçim sonrası da kendileriyle ilgileneceğinin sözünü verdi. Beykoz'da yaşayan her milletten insanın artık Beykozlu olduğuna dikkat çeken Cemal Sataloğlu, "Sizler de artık Beykozlu oldunuz. Karadeniz kökenli vatandaşlarımızın yoğun olduğu bu ilçeye, özellikle konuksever ve güleryüzlü halinizle zenginlik katıyorsunuz. Biz de CHP olarak, hepinizle ayrı ayrı gurur duyuyoruz ve size eşitlik anlayışıyla hizmet edeceğimizin sözünü veriyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER