Beykozlu Esnaftan Ekonomik Savaşa Destek!

Türkiye'ye yönelik başlatılan ekonomik saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor. Beykoz Sahil'de 30 senedir hizmet veren Muradoğlu Balıkçılık işletm

Beykozlu Esnaftan Ekonomik Savaşa Destek!

Türkiye'ye yönelik başlatılan ekonomik saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor. Beykoz Sahil'de 30 senedir hizmet veren Muradoğlu Balıkçılık işletmecileri Halit Muradoğlu ve Adnan Çeliker, Amerika'nın Türkiye'ye uyguladığı ekonomik savaşa karşı koymak için '100 dolar bozdurana balık ekmek bedava' kampanyasını düzenlediler.

Beykoz'da dövizde yaşanan dalgalanmalara tepki gösteren vatandaşlar, sabah saatlerinde ellerindeki dolarları bozdurmak için geldikleri döviz bürolarında uzun kuyruklar oluşturdu.Muradoğlu Balıkçılık İşletme Sahipleri Halit Muradoğlu ve Adnan Çeliker,  "100 dolar bozdurana balık ekmek bedava kampanyasının şartı; bozdurmuş oldukları 100 doların dekontu ile Muradoğlu Balıkçılığa gelmeleri ile, balık ekmeklerini işletmemizde yiyebilirler.

Aziz Türk Milleti'ni yıldırmaya, devleti yıkmaya kimsenin gücü yetmez, yetmeyecekte... 15 Temmuz hain darbe girişimini bastıran Aziz Türk Milleti, Allah'ın izniyle bu ekonomik krizinde üstesinden gelecektir" dediler.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER