Beykoz’da bir hastanede yaptırdığı iğne hayatını kararttı!

beykoz gündem , beykoz haber

Beykoz’da bir hastanede yaptırdığı iğne hayatını kararttı!

Beykoz’da bir vatandaşın hastanede yaptırdığı ağrı kesici iğne sonucu bacağındaki sinirler zarar görünce adeta hayatı karardı. 

Beykoz’da diş ağrısı ile gittiği bir hastanede yapılan muayenenin ardından ağrı kesici iğne yapılan Yunus Şahin (35)’in hayatı karardı.

HASTANEYE SAĞLAM GİRDİ SAKAT ÇIKTI

Diş ağrısı şikâyeti geçmeyince evine gönderilen Şahin’in ağrıları iyice arttı. Şahin, yürümekte zorluk yaşayınca başka bir hastaneye başvurdu. Yapılan tetkikler sonucu sol bacağında sinir zedelenmesi olduğu ortaya çıktı.

İHTİYAÇLARIMI ABLAM GİDERİYOR

Yunus Şahin başına gelenleri CNN TÜRK'e anlattı. Hemşire iğne yapar yapmaz sol ayağının uyuştuğu belirten Şahin, “Ben bu iğneden önce sapasağlam bir insandım. Şimdi ablamın yanında kalıyorum ablamın desteği ile ihtiyaçlarımı görüyorum.” dedi.

Yapılan iğneden dolayı sol bacağında hasar oluşan Yunus Şahin, 2,5 aydır sağlığına kavuşmayı bekliyor.

Doktor ve hemşire hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu tek isteği yeniden yürüyebilmek.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
engin eyüpoglu
engin eyüpoglu - 9 ay Önce

çok gecmiş olsun kardeşim..yunus kardeşimle aynı firmada yıllarca çalıştık. sapa sağlam gıttığı hastaneden yarım bir ınsan olarak çıktı..yetkililerin konuya el atıp yunus kardeşimizin saglığına kavuşmasını bir an önce gerçekleştirmelerini diliyorum sorumlularının adalet karşısında heaap vermelerini istıyorum başka insanlarımızın bu olaylarla karşı karşıya kalmamalarını diliyorum..insan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı..yetkililerden gereğinin yapılmasını bir vatandaş olarak ivedililkle yerine getirılmesini diliyorum..

Yunus sahin
Yunus sahin - 9 ay Önce

Sesimi duyan bir yetkili yokmu beykozda turkiyede

SIRADAKİ HABER