Bölgesel Amatör Lig’e veda eden Beykozspor’da Başkan Zeki Aksu, genel kurula gitme kararı aldıklarını söyledi.


"Düşmek bizim ayıbımız değil"
Aksu yaptığı yazılı açıklamada “Elimizdeki imkanlarla tüm şartlarımızı zorlayarak takımın ligde kalması adına camia olarak bir mücadele verdik. Üzgünüm, başarılı olamadık. Küme düştük. Bu bizlerin ve taraftarlarımızın ayıbı değil. Futbolcularımız, teknik kadromuz, yönetim kurulumuz ile birlikte imkansızlıklar içerisinde onur mücadelesi verdik. Kulübü zor günlerinde, yalnız bırakan, tarihi çınara sahip çıkmayanları vicdanları ile baş başa bırakıyorum. Düştüğümüz yerden kalkmak için bizler mücadelemize devam edeceğiz. Yönetim olarak bayramdan sonra toplanıp yol haritamızı çizip, yeni sezon öncesi yapılması gerekenleri yapacağız” dedi.

“İlk etapta genel kurul kararı alıp, kulübün önünü açacağız” diyen Aksu, “Göreve talip olan varsa buyursun gelsin. Yoksa bizler yönetimde yapacağımız kan değişimi ile yola devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Aksu ayrıca “Bu zorlu süreçte bizlerle birlikte omuz omuza yürüyen, arma ve formaya sahip çıkan Başta Başkan vekilimiz M.Talha Enis, Nezih Beykozlu, Murat Altıkardeşler olmak üzere tüm sezon boyunca takımımızın başarısı için yoğun mesai harcayan, her türlü fedakarlıkları yapan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, teknik ekibimize, futbolcularımıza ve tüm kulüp çalışanlarımıza teşekkür eder, maddi ve manevi olarak bizleri destekleyen tüm hemşehri ve dostlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.