Beykoz Belediyesi'ne 5 müdürlük ilave edildi Beykoz Belediyesi'ne 5 müdürlük ilave edildi

31 Mart 2009 Yerel Seçimleri'nde Çavuşbaşı Beldesi'nin Beykoz Belediyesi'ne bağlanması ile seçimlerin 1750 oy ile AK Parti'nin kazanmasını sağlayan Çavuşbaşı, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ise yine seçimleri belirleyen mahallelerden biri olmayı başardı. 

'Çavuşbaşı Mahallesi'ne ne yaparsan yap CHP'ye oy çıkmaz' demelerine rağmen Çavuşbaşı Mahallesi'nde meclis üyesi adayı gösterilen Murat Uzun ile dengeler değişti. Çavuşbaşı bölgesinde muhtarlar, iş insanları, esnaflar ve yerel halk tarafından çok sevilen biri olan Uzun sayesinde CHP'ye bakış değişti ve Uzun için bu seferlik oy veririz diyerek oyunu verdiler. Çavuşbaşı bölgesi CHP'ye oy verirken bir başkan yardımcılığı beklediklerini dile getirdiler. 

Çavuşbaşı'nın 5 Muhtarı talebini Köseler'e iletti! 

Çavuşbaşı Bölgesinde bulunan 5 Mahalle Muhtarı 6 Mayıs tarihinde Beykoz Belediyesi Başkanı Alaattin Köseler'e ziyarette bulundu. Bu ziyarette muhtarlar, seçim sürecinde bölge olarak gereğini yaptık. Bölgemizin sıkıntılarını biliyorsunuz. Biz bölge olarak gereğini yaptık. Şimdi sıra sizde bölgemize başkan yardımcısı olarak temsil edecek birini stiyoruz. 

Editör: Haber Merkezi