Yenimahalle'de erkek çocuğa taciz! Yenimahalle'de erkek çocuğa taciz!

2014-2024 yılları arasında Rüzgarlıbahçe Muhtarı görevini yürüten Sedat Altun, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın “gel beraber Beykoz'a hizmet edelim” talebi üzerine Altun, Beykoz’lu hemşehrilerine daha iyi hizmet edebilmek adına bu görevi kabul etti. 10 yıldır birlikte görev yaptığı arkadaşlarıyla istişare ederek meclis üyesi adayı olma kararı alan Altun, Beykoz’da yapılan hizmetler ortada... Belediye Başkanımız Murat Aydın gerçekten Beykoz’un çehresini değiştirdi.

Bizler,  “Beykoz halkına daha iyi nasıl hizmet ederiz, sorunları nasıl çözeriz düşüncesi ile” muhtarlık görevine talip oluyoruz. Aklımızda siyaset olmadan yada siyasete gireceğiz bunun için bir adım olsun düşüncesi ile girmedik. Zaman ve çevremiz bizleri siyasete itti. Komşularım, mahalle sakinlerimiz ve hemşehrilerimiz, ‘Beykoz'a daha iyi hizmet sunmak istiyorsan meclis üyeliğine geçmelisin.’ Demeleri üzerine ben de siyasete girmiş bulunmaktayım. Allah bizleri doğru yoldan şaşırtmasın. Beykoz halkına hizmetten başka düşüncemiz yok. 31 Mart'ta gerçekleşecek olan seçimler, Beykozumuza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Altun: "Bu vesile ile bana iki, dönem Rüzgarlıbahçe Mahallemiz'e hizmet etme fırsatı veren hemşehrilerime sonsuz teşekkür ederim. AK Parti'nin Rüzgarlıbahçe Mahalle Başkanı olan kardeşim Ali Öksüz ve üyelerimiz ile yeni bir rekor daha kıracağız. Birlikte çalışağız. Sen, ben ayırmadan 7/24 emirlerinde olacağım" ifadelerini kullandı.

I M G 20240229 W A0026

Editör: Yılmaz Gökgöz