Beykoz’da çocuk ve gençleri sporla buluşturacak, yeni yetenekleri kazanma ve geliştirme imkânı sunacak ücretsiz “Kış Spor Eğitimleri” başlıyor. 

Beykoz Belediyesi’nin ilçenin “spor başkenti” vizyonunauygun olarak sağlıklı nesiller yetiştirmek hedefiyle yaz aylarında doludizgin verdiği eğitimler kış aylarında hız kesmeden sürüyor. 

“Beykoz Kahvecisi” vize haftasında kampüste “Beykoz Kahvecisi” vize haftasında kampüste

İlçedeki çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyecek eğitimler,  11 farklı branşta kış ayları boyunca spor yapma imkânı verecek.  

7-14 Yaş Grubu Yararlanabilecek  

Kickboks, yelken, voleybol, basketbol, güreş, karate, taekwondo, jimnastik, masa tenisi, kano branşlarında ve oyun grubunda açılacak eğitimler dalında uzman antrenörler eşliğinde yapılacak. 

Çocuklara sporu sevdirecek eğitimler arasında yer alan jimnastik branşından 5-7 yaş grubu, diğer branşlardan 7-14 ve 9-14 yaş grubu yararlanabilecek. 

Oyun grubuna ise 4 yaşındaki minik ilçe sakinleri alınacak. 

Eğitimler 2 Aralık’ta Başlıyor  

Sportif ve rekabetçi ortamıyla çocukların sağlıklı gelişimlerinin yanı sıra okul ve sosyal başarıyı destekleyecekeğitimler, 2 Aralık Cumartesi günü başlayacak.

Antrenörler tarafından yetenekli görülen çocuklar, şampiyon sporcular yetiştiren Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK)’ya, okul ve akademilere yönlendirilecek.

Başvurular On-line

“Kış Spor Eğitimleri” nden yararlanmak isteyenler ilgi alanlarına uygun 1 branşa  etkinlik.beykoz.bel.tr adresinden kayıt yaptırabilecek.