Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, 25 Kasım Uluslar arası Kadına Şiddetle Mücadele Günü nedeniyle Beykoz sokaklarında bilgilendirme yaptı.
 

Beykoz Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince, Beykoz Merkez ve Kavacık mahallelerinde kurulan stantlarda broşürler dağıtıldı.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun, Beykoz SGK Müdürü Ferda Özkalender ve İlçe Spor Müdürü Fatih Korkulu gibi isimlerinde katıldığı etkinliğe, muhtarlar, kurum müdürleri ve vatandaşlarda ilgi gösterdi.


 

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, gül dağıtırken, konuya ilişkin açıklamaların yazılı olduğu broşürde verdi.

Öte yandan, kadınlara yaşayacakları her hangi bir olumsuzluk durumunda emniyet güçlerine ulaşmalarını sağlayacak KADES uygulaması da anlatıldı.

Vatandaşların, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bu benzer konularda yapmış oldukları bilgilendirme çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade ettikleri bilgisi verildi.