Belediye bünyesinde görev verilecek 2 farklı iş için çalışacak toplam 95 İşçi alımı yapılacaktır. Kamu Hizmetlerinde çalışmak üzere görev verilecek toplam 95 işçi istihdam edilecektir.

Belediye bünyesinde 70 Destek Personeli ve 25 Hayvan Rehabilitasyon ve İlaçlama Personeli olarak görev yapacak belirli süreli istihdam edilecek 95 işçi alımı yapılacaktır.

Belediye 95 Kamu Hizmet İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Belediye tam zamanlı ve belirli süreli görev vereceği toplam 95 işçi alımı için iş başvuru süresi 25 Mayıs 2024 tarihi son başvuru gününde de başvuru yapılabilecek şekilde belirlenmiştir.

95 Kamu Hizmet İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri

Kamu Hizmetlerinde Kamu adına görev yapacak 95 Kamu İşçisi İkametgah belgesi, Ehliyet fotokopisi, Sabıka kaydı Belgesi ve Başvuru esnasında adaylara verilecek Başvuru formu ile birlikte başvurular tamamlanabilecektir.

Kamu Hizmet İşçisi Alımı Başvuru Koşulları

Tam zamanlı ve Vardiyalı çalışacak toplam 95 Kamu Hizmetleri işçisi alımı için adaylarda olması gereken iş başvuru şartları; Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak. Emekli olmamak. Emekliliğe hak kazanmamış olmak. Beykoz sınırlarında ikamet ediyor olmak. Destek personeli için kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecektir. Hayvan Rehabilitasyon ve İlaçlama personeli için erkek olmak. En az B ehliyete sahip olmak ve 40 yaşını geçmemiş olmak gerekmektedir. Destek personel alımında yaş sınırı 50 olarak açıklanmıştır.

CHP'li yönetici, Şaban Tören'i resmen tehdit etti! CHP'li yönetici, Şaban Tören'i resmen tehdit etti!

İstanbul Beykoz Belediyesi 95 İşçi Alımı Başvuru Adresi

Beykoz İstanbul belediyesi bünyesinde istihdam edilecek adaylar için iş başvuruları Beykoz Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğün yapılacaktır. Başvuru adresi Gümüşsuyu Mah. Kelle İbrahim Cad. Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Blok No:37 İç Kapı No:1 Beykoz/ İstanbul adresine süresi içinde yapılacaktır.

İstanbul BEYKOZ Belediyesi 95 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Editör: Haber Merkezi