TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grubunda çıkmış olduğu iki maçtan tek puan alabilen Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Grubun güçlü takımlarından Karadeniz Ereğli Belediyespor’u evinde konuk etti.

Beykoz Stadındaki mücadeleye taraftarlarının büyük desteği ile çıkan Sarı-Siyahlılar aradığı golü erken bulurken bu aynı anlamda sezonun da ilk golü anlamı taşımakta idi…Ömer Faruk’un kaydettiği gol ile ilk yarı ev sahibi takımın 1-0 üstünlüğünde tamamlandı.

Gelişen organize atakta topun aktarıldığı Ömer Faruk İnan ceza alanı içinden uzak kale direğinden topu filelerle buluşturdu.

İkinci yarıda oyunda tempo artıp oyuna hareketlilik gelince üst üste ataklar ile heyecan daha da arttı.

Beykoz Takımında 75.Dakikada yaşadığı sakatlık nedeni ile Ümitcan Balcı’nın yerine Beykoz 1908 Teknik Kadrosu değişiklik için kağıdı 4.Hakeme teslim ederken, Elektronik tabelada arıza oluşunca işlem uzadıkça karşı atağa çıkan Karadeniz Ereğli Belediyespor takımı Sinan ile golü bulunca hem tribünler hem de Beykoz Teknik ve idari isimlerinden hakeme yoğun tepkiler oluştu.

Zorlu mücadelede her iki takımın birer şutu rakip kale direklerinden döndü…

Stat : Beykoz Stadı

Hakemler : Mahir Emre Herdem-İlknur Ülker-Murat Aydın

4.Hakem : Arif Selim Özdaş

TFF Gözlemci : Oktay Küçük

Beykoz 1908 A.Ş. : Seyhun xx, Eren xx, İbrahim xx, Kürşat xx, Yunus xx, Selçuk xx, Furkan Usta xx, Paşa xx, Ömer Faruk xx, Tayfun xx, Ümitcan xx

Yedekler : Enes Buğra, Abdullah, Talha, Rıdvan, Ali Serhat, Haşim, Orkun, Halim, Yakup, Furkan Aksoy

Teknik Direktör : Erdoğan Eryılmaz

Karadeniz Ereğli Belediyespor : Burak xx, Doğancan xx, Sercan xx, Akın xx, Erhan xx, Artun xx, Oktay xx, İbrahim xx, Ceyhun xx, Emre xx, Sinan xx

Yedekler : Mert, Kaan, Hüseyin, Emre, Berk, Harun , Fahri, Murat, Berkan, Muhammed Emir

Teknik Direktör : Erhan Koç

Goller : Dk.18 Ömer Faruk, Dk.80 Sinan

Erdem Ercan / Erha Beykoz

Editör: TE Bilisim