Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF) genel kurulunda yapılan seçimde Hakan Bekar, federasyon başkanlığına seçildi.

Artvin Dernekler Federasyonunun 3. Olağan Genel Kurulu Ataşehir Cemal Süreya Salonu’nda yapıldı. Genel kurulunda, federasyonun bütçe ve denetim raporlarının ibra edilmesinin ardından geçilen seçimde başkanlık için Hakan Bekar ve Metin Kar yarıştı. Federasyonuna bağlı 8 dernek üye delegelerinin oy kullandığı seçimde, Hakan Bekar oyların çoğunluğunu alarak ARDEF’in başkanı seçildi.

Bekar“Seçim sonucunda ben ve değerli yol arkadaşlarımı seçerek bize yetki ve görev veren delegelerimize, katılım sağlayan tüm Artvin Sevdalısı hemşehrilerimize, görevi devralacak olduğum Ferman Erşahin ve ekininin bugüne kadar ki tüm değerli emeklerine, hizmet için yarıştığımız Metin bey ve ekibine, değerli divan başkanımız Cihat Işık ve divan üyelerine, Mersin’den gelerek Genel Kurulumuzu  daha da şenlendiren Artvinli hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Bekar, başarı için bundan sonra birlikte mücadele edeceklerini ifade ederek, “Birlik ve beraberlik içinde Federasyonumuzu daha da güçlendirerek Artvin ve Artvinli hemşehrilerimiz için güzel işler yapacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.

Başkan Bekar’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: