I M G 20240213 W A0036AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını son hız sürdürürken vatandaşların kolaylıkla ulaşabileceği Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçirdi.

Bu kapsamda, ilk seçim irtibat bürosunun açılışı kurdele kesimi ile Yenimahalle Mahallesi’nde gerçekleşti.

Açılışa, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Yenimahalle Başkanı Yılmaz Çoşkun ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. 

“HEM BEYKOZ’DA HEM İSTANBUL’DA SEFERİMİZİ TAÇLANDIRACAĞIZ”

Açılış konuşmasını yapan SKM Başkanı Hayrettin Yanık, “Yolumuz uzun, çalışmalarımız yoğun, işlerimiz zor. İnşallah hep beraber, el ele vererek, sizlerin duası ve bizlerin de gayretleriyle bu yolu hep beraber aşacağız. Sonucunda 31 Mart’ta İstanbul’un Muradı ve Beykoz’un Muradı Murat Başkan ile hem Beykoz’da hem İstanbul’da seferimizi taçlandıracağız.” dedi.

“YENİMAHALLE’NİN OYUNU YÜZDE 60 ÜZERİNE ÇIKARTACAĞIZ”

Yenimahalle Mahalle Başkanı Yılmaz Çoşkun,”14-28 Mayıs Seçimlerinde aldığımız yüzde 56.9’luk oyu biz Murat Başkanımıza söz vererek bu dönemde yüzde 60’ların üzerine çıkartacağız. Murat Başkanın Yenimahalle için elinden geleni yaptığını biliyoruz ve yapacağından da kesinlikle şüphemiz yok. 48 gün kadar kısa bir zaman kaldı. Murat Başkanımız için ve İBB Başkanımız Murat Kurum için gece gündüz çalışacağız.” diye konuştu.

“BEYKOZ’UMUZ VE İSTANBUL’UMUZ MURADINA KAVUŞACAK”

İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da 31 Mart’ta da elimizden gelen gayretin en fazlasıyla Allah’ın izniyle hem Beykoz’umuzda hem de İstanbul’umuzda seçimleri alacağız. Bundan asla şüphemiz yok. Biz 14-28 Mayıs’ta gerek Yenimahalle’de, gerek Beykoz’da, gerek İstanbul’da başarılı seçim atlattık. Biz başarılı bir teşkilatız.” diyen Özkan Ayduğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“31 Mart yerel seçimlerinin neferleri sandık görevlileri olacağından dolayı bizim birinci ve öncelik hedefimiz sandıklarımıza bugüne kadar olduğu gibi daha özveriyle sahip çıkmak olacak. 14-28 Mayıs’ta tecrübeli teşkilatımız ile bu seçimleri gerçekleştirmiştik. 31 Mart’ta da bu tecrübeyi katbekat üzerine inşa ederek seçimleri geçireceğiz. Beykoz’umuz ve İstanbul’umuz her iki Muradına kavuşmuş olacak.”

“HİZMETİN SAHİBİ BEYKOZLULARDIR”

5 yıllık süreçte ilk yatırımları Yenimahalle’den başlattıklarını belirten Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “Türkiye’de bir ilk 9 milyon m2’lik Beykoz Spor Ormanı’nın önemli bir kısmı Yenimahalle’de. İstanbulluların, Beykozluların ve tüm Türkiye’nin hizmetine sunulmuş oldu. Burada yaşam Allah’ın izniyle daha güzel olsun diye çalışmaya devam edeceğiz. 5 yılda 15 yıllık hizmet dedik. Şimdi de hız kesmeden, hız artırarak hizmete devam edeceğiz. Bu hizmetleri yapan ben değilim. Yetkiyi Beykoz halkımız veriyor. Artı en yanımızda teşkilatımız duruyor. Hizmetin sahibi Beykozlulardır.” dedi.

Konuşmaların ardından, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Beykoz'da son dakika seçim sonuçları! Beykoz'da son dakika seçim sonuçları!

Program, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Editör: Yılmaz Gökgöz