Kahvaltıya; Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve SKM Başkanı Hayrettin Yanık katıldı.

I M G 20240110 110759

Konuşmalarına ilçe başkanlığı sürecini anlatarak başlayan Ayduğan, “Beykoz’un sokaklarında farklı etkinliklerde ve farklı çalışmalarda bir araya geliyoruz. Sizin aracılığınız ile halkımıza yapılan etkinliklerden haberdar ediyorsunuz. İyi ki varsınız. 

İçersinde bulunduğunuz sıkıntıları bizlerle zaman zaman paylaşıyorsunuz. Bizlerde sizlere katkı sunmaya çalışıyoruz. Takdir edilesi zor bir meslek yürütüyorsunuz. 

Malumunuz biz parti olarak bir süreç yaşıyoruz. 31 Mart’ta gerçekleşecek seçimlere hazırlanıyoruz. Hanefi Başkanımız, Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı oldu. Kendisine çıktığı yolda başarılar dilerim. Kendisinin bizlerde emeği çoktur. Biz siyaseti ondan öğrendik. Allah yolunu açık etsin. Diğer aday olan arkadaşlarımız Mustafa Gürkan ve Bayram Çevik’e de başarılar dilerim. Murat Aydın ise doğal adaydır. 

Hanefi Başkanın istifası ile temayül yoklaması ve il başkanımızın değerlendirmeleri oldu. Genel Merkezimizin verdiği karar ile de ilçe başkanı olduk. Daha önce görev yapmış ilçe başkanlarımız ve kurucu arkadaşlarımız ile istişareler sonucu yönetim kurulumuzu belirlemiş olduk.

31 Mart seçimleri için bismillah diyerek ilk yönetim kurulu toplantımızı yaptık ve çalışmalarımıza tüm hızıyla başladık. İnşallah Beykoz ve sevdamız İstanbul’u geri alacağız” ifadelerini kullandı.

Program, yerel basının soru ve cevabı ile devam etti.I M G 20240110 110817

Editör: Yılmaz Gökgöz