AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından "2002'den 2022'ye Teşkilat" iftar programı düzenlendi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, teşkilatın kurulduğu günden bugüne kadar millete hizmet yolunda görev almış, kutlu davanın kutlu yolcuları olan teşkilat mensuplarıyla iftar sofrasında bir araya geldi.

Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen "2002'den 2022'ye Teşkilat" iftar programına, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihribah Belma Satır, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin ve Elif Öksüz, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve üç kademe ilçe yöneticileri ile bugüne kadar teşkilata emek veren üyeler katıldı.

İftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve beraberindekiler, tüm davetlilerle tek tek ilgilendi.

Teşkilat mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği, tasavvuf musikisinin nameleri eşliğinde seçkin ilahilerle başladı.

Toplu iftar sofrasında bir araya gelen teşkilat mensupları, ezan sesinin ardından hep birlikte oruçlarını açtı. Yemeğin ardından dualar edilirken,birlik ve beraberlik mesajları da verildi.

Pandemi nedeniyle bir araya gelmenin özlemini çeken teşkilat mensuplarını buluşturan iftar, kardeşlik ruhunun canlandığı samimi bir ortamda gerçekleşti.

Çay eşliğinde sohbet ve muhabbetle dolup taşan program, günün anısına çekilenhatıra fotoğrafları ile sona erdi.