Tokatköy'de Dev Çınar Ağacı Evin Üzerine Devrildi

Tokatköy'de Dev Çınar Ağacı Evin Üzerine Devrildi

Beykoz Tokatköy'de dev tarihi çınar ağacı büyük bir gürültü ile 3 katlı bir binanın üzerine devrildi. Olayda binada hasar meydana gelirken, caddede bulunan bir minibüs ve motosikletler de zarar gördü.

Tokatköy Mahallesi Sultan Aziz Caddesinde bulunan Yeşil Cami'nin karşısında bulunan dev çınar ağacı, 3 katlı evin üzerine devrildi.

Binada yaşayan İbrahim Uygur ve ailesi, büyük korku ve panik yaşadı. Binada yaşayanlar hemen kendilerini dışarı attı. Olayda şans esri herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, binada ve çatı katında hasar meydana geldi. 

Civardaki insanlar dev çınar ağacının devrilmesi sonucu Beykoz Belediyesi ve itfaiye ekiplerini aradılar.

Yürüyüş yoluna devrilen Çınar ağacı nedeniyle ulaşıma kapanan Sultan Aziz Caddesi, İtfaiye ekipleri ağaç motorlarıyla dev Çınar ağacını parçalara ayırıp yolu açma çalışmalarını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 11:40

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin UZUNOGLU
Metin UZUNOGLU - 12 ay Önce

Beykoz Belediyesinin ağaç budama birimi yetkilisi Müh. Saadettin Bey başta olmak üzere kesinlikle sağlıklı ve çözüm odaklı çalışmıyor halkinin sesine kulak vermiyor bu tespite 2583 referanslı budama talebimden dolayı belirtiyorum..Acıdır ki 2014 de Beykoz korusundaki 2 kişi çınar ağacı devrilme sonucu hayatını kaybetmişti..Umarım çınar ağacı konusunda Beykoz Belediyesi daha temkinli olur ve insanlarımız ölmez.

TUĞÇE GÜLTEN
TUĞÇE GÜLTEN - 12 ay Önce

Bende tokatkoyde oturuyorum ve bizim evin onunde ayni ağactan bulunuyor.Yetkili kisilere bildirdim fakat hic birsey yapilmiyor. Evimiz acayip sekilde sallaniyor agaçta ayni sekilde ve evimizin balkonuna dayali korku icerisindeyiz.

HÜSEYİN ÇÖTEN
HÜSEYİN ÇÖTEN - 12 ay Önce

Yanlış bilgi tam görenin İbrahim uygurun evinin ustune düştü ben

Adem çöten
Adem çöten - 12 ay Önce

Öncelikle gelen itfaiye hiç bir şey yapmadan olay yerinden ayrıldı ağaçın bu olayla ilgili müdahale eden Beykoz belediyesi park bahçeleri müdürü Nuran hanıma ve fen işleri müdürü Murat beye geçe yarısına kadar ekibiyle müdahale ederek çalışmanın başında durarak takip ettiler öncelikle bayram tatillerini bırakarak bizi Tokatköylüğü yalnız bırakmayan Beykoz belediyesi iki müdürüme sonsuz teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER