Çavuşbaşı da Seferber Oldu

Beykoz'un STK'ları tarafından harekete geçirilen ve Beykoz Belediyesi tarafından da desteklenen uyuşturucu ile mücadeleye Çavuşbaşı Halkı da kayıts

Çavuşbaşı da Seferber Oldu

Beykoz'un STK'ları tarafından harekete geçirilen ve Beykoz Belediyesi tarafından da desteklenen uyuşturucu ile mücadeleye Çavuşbaşı Halkı da kayıtsız kalmadı. Cuma Namazı çıkışında uyuşturucuya karşı mücadele için imza kampanyasına katılan Halk, semtlerindeki gençlerin geleceği için adım attı. Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği'nin himayesinde gerçekleştirilen imza vermede, Başkan Sami Şahin de oğluyla birlikte avluda hazır bulundu.

Çoğunluğunu Karadeniz kökenli vatandaşların oluşturduğu Beykoz Çavuşbaşı'nda uyuşturucu ile mücadelede önemli bir adım atıldı. Çavuşbaşı Merkez Cami avlusunda Cuma Namazı sonrası bir araya gelen vatandaşlar, Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği tarafından hazırlanan stantta imza kampanyasına katıldı. Gelecekte semtteki gençlerin uyuşturucuya hiç başlamamasını istediklerini dile getiren vatandaşlar, bu konuda topyekün bir mücadelenin şart olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER