Zeki Aksu'ya Yönetici Dayanmıyor

Zeki Aksu'ya Yönetici Dayanmıyor

Klasman grubuna yükselen temsilcimizde klasman grubu maçları öncesi daha güçlü bir yönetim oluşturmak için olağanüstü kongre kararı alındı.

Sezon öncesi yapılan kongre sonrası olağanüstü kongre kararı alan Zeki Aksu, sezon bitmeden yeniden olağanüstü kongre kararı alması ile "Zeki Aksu'ya Yönetici dayanmıyor. Herkes gider Zeki Aksu kalır" söylemlerine neden oldu. 

Kamuoyuyla da paylaşılan kararda aşağıdaki ifadeler kullanıldı.

BEYKOZ KAMUOYUNA

Değerli Beykoz Spor Kulübü Üyelerinin
desteğiyle klasman grubunu ikinci sırada tamamlayarak BAL’A yükselmek için play off grubunda oynama hakkı kazandık.

Bu grupta takımımızı bekleyen yedi zorlu karşılaşma var.
Bu karşılaşmaların hakkını verecek mücadele için her anlamda hazır olmak zorundayız. Önümüzdeki süreçte en az bugüne kadar oluşturduğumuz kadar güçlü bir bütçeye ihtiyacımızın olduğu herkesin malumudur.

Bu bütçeyi oluşturmada en büyük sorumluluk başta yönetim kurulu olmak üzere tüm üyelerimize düşmektedir.

Hali hazırda görev yapmakta olan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız bu anlamda ellerinden gelenin en iyisi için çabaladılar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bununla birlikte yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla beraber bugüne kadar yaptıklarımızdan daha fazlasını yapacak DAHA GÜÇLÜ BİR YÖNETİM oluşturma fikrini ortaya koyduk ve bu fikir çerçevesinde olağanüstü kongre yapma kararı aldık.

Olağanüstü kongreyle kulübümüze daha güçlü bir şekilde destek olacak arkadaşlarımıza fırsat tanımak ve BEYKOZUMUZU BAL ligine taşımak hedeflenmiştir.

Olağanüstü kongremiz 22 ŞUBAT 2020 tarih Cumartesi günü saat 11.00 da Beykoz Stadı’nda yapılacaktır.

Tüm üyelerimize ve spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER