Vedat Coşkun'dan Beykoz 1908'e Büyük Destek

Vedat Coşkun'dan Beykoz 1908'e Büyük Destek

Beykozlu iş insanı Vedat Coşkun, Beykoz 1908'e destekte bulundu.

Beykoz 1908'in başlatmış olduğu kombine kart Kampanyasını öğrendiğini ama uzun zamandır iş seyahatinde olduğu için bu kampanyaya destek veremediği için üzgün olduğunu dile getiren Vedat Coşkun, Beykoz 1908'in Başkan Vekili Burhan Kırışman ile bir araya geldi. 

Başkan Vekili Kırışman ile bir araya gelen Coşkun, "Beykoz Spor Kulübü, bizim küçüklüğümüzden bugüne hayalini kurduğumuz, her futbolcusuna hayranlık beslediğimiz, maçlarını izlerken büyük keyif aldığımız büyük bir kulüptür.

Büyüklerimiz bize; Beykoz Spor Kulübü'nün hikayelerini ve başarılarını anlatırdı. Bizde bu büyük kulübün hep başarılı olması hayaliyle yaşardık. Kulübümüz uzun zamandır Süper Amatör Lig'de mücadele ediyor. Hayaliyle yaşadığım bu kulübün amatörde olmasına gönlüm razı değil. Değerli dostum Burhan Kırışman başta olmak üzere yönetimde birbirinden kıymetli yöneticiler bulunmakta. Bu yüzden bağış konusunda etkisiz kalamazdım. Ekonomisi iyi olan her insan elini taşın altına koymalıydı. Bizde elimizi taşın altına koyduk. Bu sene Allah'ın izniyle Beykoz Spor Kulübü bir üst lige çıkacaktır"dedi. 

Başkan Vekili Kırışman, "Vedat Coşkun Beykoz’un yetiştirmiş olduğu değerlerden birisidir. Beykoz sevdalısıdır, Beykoz Spor Kulübü aşığıdır. Kulübümüze yapmış olduğu destekten dolayı şahsım ve kulübümüz adına teşekkür ederiz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 11:33

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yuce
Ahmet yuce - 11 ay Önce

Hayirli olsun.kim beykozlu kim degil.bu isler lafla,sosyal medyada sallamakla olmuyor..

SIRADAKİ HABER