Ünlü Futbolcu 'Beykoz'a Rehabilatasyon Merkezi Yapmak İsterim'

İhlas Haber Ajansına röportaj veren Medipol Başahşehir'in orta saha futbolcusu Gökhan İnler, Polonezköy tarafında "rehabilitasyon merkezi için

Ünlü Futbolcu 'Beykoz'a Rehabilatasyon Merkezi Yapmak İsterim'
İhlas Haber Ajansına röportaj veren Medipol Başahşehir'in orta saha futbolcusu Gökhan İnler, Polonezköy tarafında "rehabilitasyon merkezi için bir çalışma yapmak isterim" ifadeleri kullandı.

Gökhan İnler İHA'ya verdiği röportaj da şu ifadeler yer alıyor. "Ormanda gezerim bol bol. Araba hobim var. Hastalık diyebilirim. Spor arabalara bayılıyorum. Arkadaşlarımla başka şeyler yapmayı da severim. Ayrıca köpekleri çok seviyorum. İki küçük Yorkshire Terrierre’im var. Bir tane de Alman kurdum var. Geçenlerde Beykoz’a gittim. Polonezköy tarafıydı. Orada bir rehabilitasyon merkezi vardı. Kimse çalışmıyordu ama. Kötü durumdaydı. Orada bir şeyler yapmak gerekir. Bir sürü köpek var ve hepsi aç ve bakıma muhtaç. Yetkililere buradan sesleniyorum. Bir şeyler yapılmalı sevgi verirsen köpekler bunu çok iyi anlıyor ve sana sadık kalıyor. Bu durum da çok özel. Bu rehabilitasyon merkezi için bir çalışma yapmak isterim. Bu konuda yetkililer bana destek verir ve benimle iletişime geçerlerse çok memnun olurum." dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER