Öztürk Ailesi'nin 15 Yıllık Doğalgaz Hasreti Son Buldu

Öztürk Ailesi'nin 15 Yıllık Doğalgaz Hasreti Son Buldu

Cumhuriyet Halk Partisi İBB-Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Tokatköy Mahallesi Adagüzeli Sokakta oturan Öztürk ailesinin 15 yıllık doğalgaz hasretine son verdi.

Adagüzeli sokakta oturan Davut Öztürk ve ailesi, evinin olduğu yerin ormana bağlı olmasından dolayı 15 yıldır doğalgaz bağlatamıyordu.

İGDAŞ'tan yıllardır bekledikleri doğalgaz hasreti, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Meclis Üyesi Sataloğlu'nun İGDAŞ yetkilileri ile girdiği temas sonrası sonuç verdi.

İGDAŞ yetkililerinin bugün Öztürk ailesini ziyaret ederek 15 yıllık doğalgaz hazretlerine son vermek için geldiklerini söylediler ve Öztürk ailesinin evine doğalgaz bağlamak için çalışmalara başladılar. 

Tokatköy Mahallesinde Terzi Davut olarak tanınan Davut Öztürk, "Cemal Sataloğlu'na sosyal medya üzerinden ulaştık. Allah razı olsun bizlere hemen geri dönüş yaptı. Derdimizi anlattık. İlgileneceğini söyleyince, 15 yıldır nasıl İlgileneceğini söyleyen siyasetçiler gibi sandık. Ama sürecin 1 hafta içerisinde gelişeceğini hiç beklemiyorduk. Allah razı olsun kendisinden. Beykoz’da halkın sorunlarıyla yakından ilgilenen bir meclis üyesi olması bizleri gerçekten çok mutlu etti" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 00:26

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Bulut
Mustafa Bulut - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun demek ki oluyormus.
Hayret 15 yıldır neden baglanmamis. Oysa ki orası Akp nin kalesi gibiydi. Kale yikildi kel gorundu.
Demek ki birilerini baska hesaplari vardi herhalde..
Muhtar da sinifta kalmis enterasan.
Planlar tutmadi sanirim.
Saygilarla tekrardan hayırlı olsun.

Yeter demir
Yeter demir - 1 yıl Önce

30 senedir benden doğlgaz yok halede yok sobaya talip bize iş verin onu biz alırız ayrımcılık yapmayın

SIRADAKİ HABER