Manolya Demirören Başkan Yardımcısı Oldu

Manolya Demirören Tekin Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı oldu.

Manolya Demirören Başkan Yardımcısı Oldu

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Manolya Demirören Tekin, 29 günün ardından Başkan Yardımcılığı koltuğuna oturduğu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, meclis üyelerinden Başkan yardımcısı yapmayacağım demişti. Bu açıklamanın ardından ilk belirlediği Başkan yardımcılarını dışarıdan getirmişti. 29 günün ardından bu kararından vazgeçen Başkan Aydın, daha önce Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Manolya Demirören Tekin'i Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. 

Demirören'e hangi müdürlükleri bağlanacağı ilerleyen günlerde belli olacak. 

Manolya Demirören Tekin Kimdir?

1984 İngiltere doğumlu olup, Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. AK Parti İl STK Platformu üyeliği yaptı. AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcılığı ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı görevini yürüttü. Dernek Vakıf ve Yetiştirme Yurtları, çocuk yuvalarında çalışmalarda bulundu. Türk Kalp Vakfı, Bemev Vakfı, Yetkim Derneği, Büyük Kulüp ve Galatasaray Kulübü üyesidir. 4 yıldır Yetkim Derneğiyle yetiştirme yurtları, çocuk yuvaları ve sosyal sorumluluk projelerinde beraber çalışmaktadır.

Demirören Şirketler Grubu Parsat Piston A.Ş. Yönetim kurulu üyesi, Azim Petrol Tic. San. A.Ş ortaklarından ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Sokak hayvanlarına destek amaçlı gönüllü çalışan gruplarla çalışmalar yapmıştır. Evli iki kız çocuğu annesidir.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 14:16

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayati dilmac
Hayati dilmac - 1 yıl Önce

Murat aydin a lafını yediren kadın :)

demokles
demokles @Hayati dilmac - 1 yıl Önce

bu gidişle daha çok laflarını yedirecekler.adam kurtlar sofrasına düştü.bu düzeni yıkmak okadar kolaymı?yavaş yavaş.adem sefer gaye zayıf yücel çelikbilek ve oğulları.hepsi sıradalar daha.Allah murat başkanın yardımcısı olsun.

Alaettin kavak
Alaettin kavak - 1 yıl Önce

Görevinde başarılar dilerim yıldırım demirörenin akrabasımı

SIRADAKİ HABER