Mahir Taştan İşi Bitirdi, Kongreyi Bekliyor

CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Mahir Taştan, Sabancı Öğretmen Evi'nde partililer ile kahvaltıda buluştu.

Mahir Taştan İşi Bitirdi, Kongreyi Bekliyor

CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Mahir Taştan, Beykoz örgütünün yoğun katılım sağladığı ‘birlik beraberlik’ kahvaltısında delegelerle bir araya geldi.

Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevi’nde düzenlenen ‘birlik beraberlik’ kahvaltısına Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz Belediyesi eski Başkanı Şevket Arıkan, CHP Beykoz eski İlçe Başkanı İsmet Konca, Bahadır Yavuz, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Devrim Altıntaş, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Başkanı Yücel Akdemir, eski ve yeni Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve 200'ün üzerinde delege katıldı.

Başkan Adayı Taştan, kapıda karşıladığı delegeler ile yakından ilgilendi. 

Program, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı.

Kahvaltının ardından Partililere seslenen Taştan, her zaman sevgiden, kardeşlikten, birlik ve beraberlikten yana olduklarını vurguladı.

Birleşerek, el ele Beykoz'u kazanacaklarını ifade eden Taştan, salonda bir araya gelen insanların geleceğe dair umut ışığı oldukları benzetmesini yaptı.

Mahir Taştan, gelecek hafta pazar günü yapılacak kongrede projelerini ve amaçlarını açıklayacağını belirtti.

Taştan, "Şimdi birleşerek el ele kol kola Beykoz'u kazanacağız. Büyükşehir seçimlerinde partimizi herkese gösterdik. Bugün burası umut ışığıdır. Ayın 12'si de iktidar yürüyüşümüzün başladığı gün olacaktır. Projelerimiz hazır, amaçlarımız hazır, vizyonumuz misyonumuz hazır. Ocak ayının 12'sinde hepsini tek tek paylaşacağım.

Eksiklerimiz olmuştur. Hatalarımız, yanlışlarımız, olmuştur ama asla kalp kırmadık, gönüllerde hep var olduk. Bunu herkesin bilmesini ve hassasiyet göstermesini istiyorum. Bizim dilimiz, sevgi ve saygı dilinin yanı sıra şu anda iktidar olan AKP'nin iktidarına karşı gelenlerin dili olmuştur."

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, 12 Ocak'ta herkesi el ele kol kola iktidar yürüyüşüne davet etti.

Partililer,  Mahir Taştan'ın seçimleri şimdiden kazandığını, sadece 12 Ocak'ta yapılacak Olağan Kongre tarihini beklediklerini söylediler. 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 14:56

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER