Gelecek Partisi'nin Beykoz İlçe Başkanı Belli Oldu!

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu AK Parti ile yollarını ayırması sonrası kurduğu 'Gelecek Partisi'nin Beykoz İlçe Başkanı belli oldu.

Gelecek Partisi'nin Beykoz İlçe Başkanı Belli Oldu!

Ahmet Davutoğlu, kurduğu Gelecek Partisi için İstanbul'da güçlü bir kadro ile yola çıkmaya hazırlanıyor. İstanbul'da güçlü bir oluşum kurabilmek için AK Parti İstanbul eski İl Başkanı Dr. Selim Temurci'nin tavsiye edeceği isimlerin değerlendirileceği konuşuluyor.

Beykoz'da ise herkesin merak ettiği "Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanı kim olacak?" sorusunu ise Beykoz Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Gökgöz ulaştı. AK Partili olan Kuğu, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Giresun Federasyon Başkanlığı'nda istifa edip, meclis üyesi adayı olabilmek için AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'na müracaat etmişti.

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin  Beykoz İlçe Başkanı Mehmet Kuğu olacağı konuşuluyor. Kuğu, yönetim kurmak için Beykoz'da çalışmalara başladığı öğrenildi.

Kuğu, sosyal medya hesabı olan Facebook üzerinden yaptığı "Güven Huzur Gelecek için" paylaşımıyla hem tebrikleri, hem de tepkileri üzerine çekti. 

MEHMET Kuğu Kimdir? 

1965 yılında Giresun Görele’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çanakçı ilçesinde, lise öğrenimini ise Trabzon Beşikdüzü Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünden mezun oldu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Tezli Yüksek Lisans öğrenimine devam eden Mehmet Kuğu, üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da 1982 yılından bu yana ikamet etmektedir.

Yerli ve yabancı birçok kuruluşta muhasebe müdürlüğü ve üst düzey yöneticilik yaptı. Halen kendi şirketinde serbest muhasebeci, mali müşavir ve bağımsız denetimci olarak hizmet vermektedir. Yerel ve bölgesel birçok dernek, vakıf ve spor kulüplerinin faaliyetlerinde kurucu üye ve koordinatör olarak görev aldı. Halen Giresun Federasyonu Genel Başkanlığı görevini sürdüren Mehmet Kuğu, evli ve üç çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 16:11

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nignekaco
Nignekaco - 2 yıl Önce

Akp den meclis uyesi olamadi simdi "Gelecek Partisinden" medet umuyor. Ayni B.k un Laciverti yani! Siyasete gireyimde bir koseyi tutayim da burasi da olmaz ise baska bir siyasi partiye geceriz. Nasilsa derdimiz ÜLKEMİZ, MİLLETİMİZ, GELECEĞİMİZ i dusunmek (sozde) bi sekilde soz sahibi olayim da.

Mustafa rençber
Mustafa rençber - 2 yıl Önce

Boşuna çabalama boş buradan bir şey olmaz

Şahin gõkdemir
Şahin gõkdemir - 2 yıl Önce

Allah aşkına sizlerede çok iyi biliyorsunuz ne kadar oy alacağınızı işte akp ye ne kadar çelme takabiliriz,derdindesiniz.

Yigit emre
Yigit emre - 2 yıl Önce

Takım tutar gibi parti tutmayın takım tutar gibi parti utarsaniz bu ülkeyi devleti başa kim gelirse gelsin soyar gösteriş yapar ama halkına adalet geçim derdine düşmez oyuzden kim senin için ne vaat ediyor ve onu yapıyor mu gerçekleştirir diye düşünerek oy vermek doğru olan mhp seçimde bir sürü vaatleri oldu şimdi kiviriyor neymiş devlet mekasi için yapamamış

Kemal ÖZTÜRK
Kemal ÖZTÜRK - 1 yıl Önce

Ne güzel dünya a olmazsa b oda tutmazsa c yeterki kıçımızın altında sıcak bir koltuk olsunda ne olursa olsun

mahmut
mahmut - 1 yıl Önce

:D

SIRADAKİ HABER