Erdoğan, Hanefi Dilmaç'tan Ne İstedi?

Erdoğan, Hanefi Dilmaç'tan Ne İstedi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partili Kurmayların katılımıyla Beykoz’da seçime yönelik bir istişare toplantısı gerçekleşti.

Katılımcılar arasında; AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul BB Adayı Binali Yıldırım, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri, Beykoz Belediyesi Başkan Vekili Gaye Zayıf ve Beykoz AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç vardı.

YAKLAŞIK 10 BİN OY KADAR DÜŞÜŞTEYİZ 

İstanbul mahalli idareler genel seçimlerinin 31 Mart’ta ki  ayağında 2.500 oy gibi ciddi bir kayıp yaşadıklarını dile getiren Dilmaç “Bu seçimde 2.500 tane Büyükşehir oyumuzu kaybettik” deyince, Erdoğan İlçe Başkanına oy hedefini net bir şekilde belirtti “91.000”

91 bin oy isteğini şakayla cevaplandırmak isteyen Dilmaç “Düz rakamda anlaşalım 90.500” deyince AK Parti Genel Başkanı Erdoğan kararlı bir şekilde 91 bin oy da diretti. Erdoğan’ın bu isteğini karşılıksız bırakmayan Dilmaç “ Başkanımız böyle istiyorsa çalışmalarımızı hemen başlatacağız” şeklinde konuştu.

​​​

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 17:41

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferdi Güngör
Ferdi Güngör - 3 ay Önce

Bence 100 bini de geçer... Beykoz'la ilgili olarak umutlarımı yitirmiş durumdayım. Umarım 23 Haziran sonrası umurlarımı sıfırlamam...

Normal şartlarda Beykoz gibi bir yerde yaşanan bunca olayın ardından AK Parti'nin oyu en iyimser deyişle 30 bini geçmemesi gerekir. Ancak anlayamadığım bir şekilde Beykoz gerçeklere karşı direncini sürdürüyor.

Açık söyleyeyim: 90 bini aştıktan sonra Beykoz'da artık kimse kimsenin yüzüne bakamaz. Bu kadarı biraz fazla olur

Fsa
Fsa - 3 ay Önce

Siz öyle bi fark yiyeceksiniz ki şaşıracaksınız

Yurdagül okumuş kaysal
Yurdagül okumuş kaysal - 3 ay Önce

Valla yine zor çünkü reise çalışanlarda bir hava reiste yok o kadar hava kimsenin sorununu dinlemezler kendi aralarında gurup yapmışlar onun dışına çıkmazlar insan ayırırlar sonra sonuç belli

SIRADAKİ HABER