Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz’a Üye Ödülü

AK Parti’nin Türkiye genelinde başlatmış olduğu üye çalışmalarında başarı gösteren Beykoz teşkilatı ödüllendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz’a Üye Ödülü

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın yapmış olduğu Danışma Meclisi Toplantısı’na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülke genelinde başlatılan yeni üye seferberliğinde Türkiye birincisi olan Beykoz Teşkilatı’na teşekkür plaketi verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, daha önce Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, AK Parti’nin iktidara gelişinin 17. Yıl dönümde başlattıkları üye çalışması kapsamında, AK Parti’nin Beykoz’daki üye sayısını 50 bin yapmayı hedeflediklerini söylemişti. Dilmaç, bu çalışma kapsamında AK Parti’ye Beykoz’da sadece bir günde 1700 yeni üye kaydettiklerini ifade etmişti.

İl Danışma Meclisi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ı sahneye davet etti. Dilmaç’ın beraberinde, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker de kürsüye çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ı tebrik ederek, teşekkür plaketini kendisine verdi. Erdoğan daha sonra AK Parti Beykoz Teşkilatı’nı bu çalışmasından dolayı tebrik ederken, Erdoğan, Hanefi Dilmaç, Murat Aydın, Furkan Çeliker ve Gaye Zayıf’a da teşekkür ettiğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 16:49

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER