CHP'li vekil, Giresun'a değil Beykoz'a tebrik kartı gönderdi

CHP'li vekil, Giresun'a değil Beykoz'a tebrik kartı gönderdi

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Necati Tığlı, yılbaşı nedeniyle Beykoz'da bulunan CHP'li üyelere tebrik mektubu gönderdi.

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, 23 Haziran 2019 İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinde Beykoz'dan çıkmamış ve alan çalışmalarına yoğun şekilde katılım göstermişti.Beykozlu CHP'lilerin gönlüne girmeyi başaran Tığlı, Beykozluları unutmadı ki yılbaşında tebrik mektubu gönderdi.

Tığlı, tebrik mektubunda Beykozlu CHP'lilere;

"Sevgili dostum, yol arkadaşım..

Bir yılı daha geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. Kısa bir süre sonra yeni bir yıla, yeni beklentilere,yeni hedeflerle başlayacağız. Yeni yılda ki ilk beklentimiz, geride bıraktığımız yıl içinde yaşanan tüm acıların, üzüntülerin, özlemlerin son bulması olmalıdır. Bu da güçlendirilen dayanışma, birlik ve beraberlik ile mümkündür.

Mutlu ve huzurlu günlerimizin hiç bitmemesi, umutlarımızın artarak filizlenmesi ve başarıdan başarıya koşacağımız bir yıl olması dileklerimle, 2021 yılının size, ailenize ve sevdiklerinize mutluluk getirmesi dileklerimle yeni yılınızı kutlarım.

Sevgi ve saygılarımla..."

CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı'nın gönderdiği tebrik mektubu partililer tarafından şöyle yorumlandı. "23 Haziran seçimlerinde Beykoz'da çalışmalar yapan Necati Tığlı, Beykoz'u sevdi. Beykoz'da Giresun nüfusunu gördü ve Belediye seçimlerinde de Giresunluların AK Parti'ye seçim kazandırdığını zannettiği için birileri kafasına 2024 yılında yapılması planlanan yerel seçimlerde adaylık konusunda kafasına girmiş olabilir. Bu sebepten dolayı Beykoz'da parti içerisindeki üyeler tarafından tanınırlık oranını arttırmak için böyle bir işe girmiş olabilir. Yada ikinci bir şık adresleri şaşırdı Giresun'a göndereceğine Beykoz'a tebrik mektubu gönderdi" ifadelerini kullandılar.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2021, 01:19

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER