CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan basın açıklaması

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan basın açıklaması

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan Beykoz kamuoyuna duyurulmak gazetemize ulaştırılan basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz…

“CHP İL BAŞKANIMIZ Canan Kaftancıoğlu’nu İktidarın bir nolu hedefi haline getiren başlıca nedeni, İSTANBUL’u alacağız hayali ve de bu hayalini 23 Haziran 2019 seçimleriyle gerçekleştirmiş olmasıdır. Bu başarının akabinde 23 Haziran 2020 de İstanbul zaferinin birinci yılı kutlamaları olurken çok manidardır ki bir o kadarda açıktır ki iktidar il başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun 9 yıl 8 aylık cezasını onaylatmıştır.

Bu cezalandırmanın altında yatan asıl bir gerçeklikte Başkanımızın İstanbul hayalinden sonra dillendirdiği, sloganlaştırdığı, İstanbul’dan Türkiye’ye İktidar yürüyüşüdür.

Halkımızın da iyi bildiği bir şey bu İstanbul’u alan Türkiye’yi alır, sözünün il başkanımız Canan Kaftancıoğlu ile özdeşleşmesidir.

İktidarın bu korkuya kapılması çok da haksız değildir.

Ne yaparsa yapsınlar istedikleri cezaları versinler hiç bir ceza Canan başkanımızın başlattığı İstanbul’dan Türkiye ye iktidar yürüyüşünü durduramaz”

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 14:17

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

Askerimize agza alinmicak sözler söylesin inandığımız Allahimiza laf etsin sizde bunu savunun öylemi bu beykozda size daha oy verirlermi sanıyorsun zaten bu kadin basimiza bela oldu. cok üzüldüm şaşırdım sizede artik chp zihniyetin deyistigini anladim

SIRADAKİ HABER