CHP Beykoz'da Uğur Çelebi Adaylığını Açıkladı

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 12 Ocak Pazar günü yapılacak Olağan Kongresi'nde Uğur Çelebi de İlçe Başkan adayı olduğunu açıkladı.

CHP Beykoz'da Uğur Çelebi Adaylığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Olağan Kongresi'nde İlçe Başkan Adaylığında 4'ncü isim Uğur Çelebi oldu. Kavacık'ta bulunan ilçe binasında gerçekleşen adaylık açıklamasına; partililer ve Çelebi'nin dostları katıldı. 

Adaylık açıklamasında konuşma yapan Çelebi, 49 yıldır Beykoz'da yaşadığını ve partinin birçok noktasında görev aldığını söyledi.

5 yıldır aktif siyasetin içerisinde olduğunu belirten Çelebi, "10 yıldır üzerine çalıştığım, 2015 Kasım seçimleri öncesi, seçim sorumlumuz Mehmet Bekaroğlu’na ve 2018 seçimlerine uyarlanmış versiyonunu da genel merkezimizde yaptığım MYK sunumumda Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim ettim. Tek adam odaklı sistem partilerden farklı olarak, ülkemizin en büyük çatısı altında buluşan bizler, ortak paydalarımız olsa da birbirimizden çok farklıyız. Farklı kültürlerde yetişmiş, hayat görüşü ve yaşam biçimi, donanımı, değerleri ve inançları farklı, kendilerine has doğruları olan kişileriz." dedi.

Çelebi, konuşmasını şu şekilde sürdürdü. "Bu farklılıklardan kaynaklanan örgüt içerisindeki çatışmalarımız profesyonel yönetilemiyor ve bunun avantajımız olduğu unutuluyor. Bu farklılığımızı, profesyonel bir yönetim ile önünde durulamayacak bir güce dönüştürmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Ülkemiz oldukça zor bir dönemden geçiyor. Binlerce yılda kazandığımız değerlerimiz, siyasi çıkarlar uğruna bir çırpıda yok edilebiliyor. Halkımız ekonomik şartlar altında eziliyor. Din, mezhep, bölge ve kültür çatışmaları ile kutuplaşmış durumdayız. Böyle dönemlerde halkımızın elinden geleni yapması gerekiyor. Örgütümüzü bu zorlu şartlar altında seçimlere hazırlamak, "hedef kitle odaklı stratejik yönetim" ile tanışmamız gerektiğini düşünüyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 02:22

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yuce
Ahmet yuce - 1 yıl Önce

Hayirli olsun

SIRADAKİ HABER