Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığına İki İsim Daha Geliyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın 2 meclis üyesini başkan yardımcısı yapacak.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığına İki İsim Daha Geliyor

31 Mart seçimlerini kazanan Murat Aydın, belediye başkan yardımcılığına ilçe dışından 4 isim getirdi. Meclis üyelerinden başkan yardımcısı yapmayacağım diyen Aydın, göreve geldikten 20 gün sonra Manolya Demirören Tekin'i Başkan Yardımcılığı görevine getirdi.

Demirören'in başkan yardımcılığı görevine getirilmesi sonrası bazı meclis üyelerinin başkan yardımcısı olacağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı. 

Seçim sürecinin en çok tartışılan konularından biri olan meclis üyelerine başkan yardımcılığı görevinin verilmeyecek olmasıydı. Edindiğimiz bilgilere göre, Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde bulunan ve 31 Mart sonuçlarına göre belediye meclis üyesi olmaya hak kazananlar arasından 2 isimi daha başkan yardımcılığı görevine getirmesi bekleniyor.

Siyasi kulislerde kimlerin belediye başkan yardımcısı yapılacağı merak edilirken bu sorunun yanıtının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Başkan yardımclığı görevine AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer'e kesin gözüyle bakılırken, Karadenizlileri temsilen de bir ismin başkan yardımcısı olacağı konuşuluyor. Belediye Başkanı Murat Aydın, başkan yardımcılığı görevine Adem Sefer'i görevlendirdikten sonra İdris Kurt yada Nazım Keskin'e de başkan yardımcılığı görevi vermesi bekleniyor.

Murat Aydın'ın şuana kadar görevlendirdiği başkan yardımcıları; Bünyamin Korkmaz, Selami Keskin, Feruz Kutsal, Engin Köklü, Fatih Sağlam, Manolya Demirören Tekin oldu. 

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığına ismi geçen isimler;

Adem Sefer

İdris Kurt

Nazım Keskin

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 01:16

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
demokles
demokles - 1 yıl Önce

valla biraz umudum vardı murat aydın dan onuda yitirdim.daha şimdiden söylemlerinin arkasında duramıyor.bir önceki yönetimden dolayı herkes akpartiye öfkeliyken,adem sefer ve manolya demirören nereden çıktı.yücel çelikbilek ve oğlunuda danışman yap olsun bitsin.eski düzen devam etsin sen kukla gibi otur koltukta.yazıktır günahtır ayıptır yaaa

Rahmi karpuz
Rahmi karpuz - 1 yıl Önce

Bekozumuzun çocuğu idris kurt özü sözü bir insan dır öyle bir mevkide görmek bizi çok mutlu eder

Medeni Karpuz
Medeni Karpuz - 1 yıl Önce

İdris KURT kardeşimizi destekliyoruz.

Bedri karpuz
Bedri karpuz - 1 yıl Önce

Başkanımız Murat Aydın beykoza gönül vermiş 20 yıl siyaset hayatında olan İdris kurt bey kardeşimize bu görevi vereceğine inanıyorum

mustafa yıldız
mustafa yıldız - 1 yıl Önce

sn bld baskanim sn ilce baskanim beykoz sporda stk larda emek vermis gönül almis 7 24 halkın icinde olan idris kurt kardesimizin beykoz bld bsk yrd makamında görmemenin hakkin teslimi olacağina inaniyorun ..saygilarimla.

Esra Karpuz
Esra Karpuz - 1 yıl Önce

Idris Kurt olur ins...

Şener Karpuz
Şener Karpuz - 1 yıl Önce

60 yıldır siyasetin içinde olan, duayen İdris Kurt abimizi destekliyoruz.

Hakan Demirtas
Hakan Demirtas - 1 yıl Önce

Nazim keskin olması gerek


SIRADAKİ HABER