Aydın Düzgün yalnızlaşıyor

Aydın Düzgün yalnızlaşıyor

Beykoz'un çok yakından tanıdığı ve adı CHP ile özdeşleşmiş isimlerden birisi olan Aydın Düzgün, parti içinde giderek yalnızlaşıyor. Bir zamanların Beykoz Belediye Başkan Adayı ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi de olan Aydın Düzgün, ikinci dönemdir başında olduğu CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevinde zor günler geçiriyor. Aydın Düzgün, kendisine en yakın isimler olan Doğan Kaya, Dursun Çavuşoğlu, Esengül Yılmaz tarafından âdeta terkedilmiş durumda. CHP Beykoz İlçe Yöneticilerinden olan Mehmet Şahin bile artık kendisine listesinde yer vermiş olmasına rağmen Aydın Düzgün'e artık karşı çıkıyor. CHP'li eski yöneticiler , Metin Yangöz ve hatta yılların CHP'li yüzü Adnan Güner bile CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün'e artık destek vermiyor.

SEBEBİ: TEK ADAM SEVDASI

Adı CHP ile özdeşleşen emekçi pek çok ismin Aydın Düzgün'e verdiği desteği çekmesinin arka planında birçok neden öne çıkıyor. Özellikle son gerçekleştirilen seçim öncesi tartışmalı girişimlerde bulunan, mahalle seçimlerine müdahale eden, delegeleri küstüren Aydın Düzgün, ölçüsüz tavırlarını görünen o ki, seçildikten sonra da sürdürüyor. AKP'ye yönelik eleştirilerde CHP'nin en güçlü eleştiri argümanlarından birisi olan 'Tek Adam' söylemi, görünen o ki Beykoz'da değerini fazlasıyla kaybetmiş. Zira CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün'ün bizzat kendisi 'Tek Adam' olmaya çalışmakla suçlanıyor. Üstelik bu eleştiriyi partidaşları olan CHP'liler dile getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 01:21

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadri Taban
Kadri Taban - 9 ay Önce

Haziran 2019 seçimlerinde millet ittifakının Beykoz da 1. parti çıkması bazılarının içine oturmuş.Kalem özgür yazmazsa Belediye başkanı başarılı mı diye anket yapar ithal betoncu başkanı bile açık ara başarılı çıkartır ama Beykoz da bunları başardı diye bir şey gösteremez.Sıkıysa Ak parti ilçe bşk. hakkında yazsana onu da istemeyenler var oda partide tek adam.

Recep Tayfur Yönlü
Recep Tayfur Yönlü - 9 ay Önce

Ben hiçde bu şekilde görmüyorum ve düşünmüyorum Aydın Düzgün her daim toplulumla ve insanlarla beraberdir.Adamı yıpratmayın,küstürmeyin,ben ve eşim onunla ve sevenlerine beraber çalıştık, mutlu olduk.Çalışanlarının her daim her zaman yanında oldu,olmayada devam ediyor lütfen adamı karalamayın bu insanlar bize herzaman lazım.

SIRADAKİ HABER