AK Parti Meclis Üyesi'nden Beykoz CHP Örgütü'ne sert sözler!

AK Parti Meclis Üyesi'nden Beykoz CHP Örgütü'ne sert sözler!

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın resmi Facebook hesabından yaptığı paylaşım sonrası, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Serkan Şahin'den CHP Beykoz Örgütü'ne sert ifadelerde bulundu.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın resmi Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Riva Plajındaki İBB Bayrağını hazmedemiyor ama anlayamadığı ve kabul edemediği bir gerçeklik var. Bir değil iki sefer 800.000 farkla seçilen bir başkan var. Adı #Ekremİmamoğlu! Sevsenizde sevmesenizde İSTANBUL’un Belediye Başkanı! Buna alışmanızda fayda var. Senin görevin Beykoz’un çıkarlarını savunmak, İBB’nin bayrağına karşı çıkmak değil. Şehr-i İstanbul semalarında bu bayrak hep dalgalanacak!" ifadelerine yer verdi.

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Serkan Şahin, CHP Beykoz'un yaptığı paylaşımı sayfasında paylaşarak şu ifadelere yer verdi. "Aymazlığın, pişkinliğin sınır tanımadığı bu paylaşım ehliyetsiz bir ergenin üstü açık araba ile sahilde yüksek müzik sesi ile tur atmasından farklı değil. 

Yeri kiralayan Beykoz Belediyesi, tüm yatırım masraflarını karşılayan Beykoz Belediyesi ama 2 tane can kurtaran personeli var diye Plajın sahibiymiş gibi İBB bayrağını göndere as.

Sizi de anlamak lazım, dikili bir ağacınız yapılmış bir projeniz yok ki ilk defa bayrak asasınız."

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı'nın, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Serkan Şahin'in paylaşımı ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 15:33

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan şahinkaya
Gökhan şahinkaya - 1 yıl Önce

Halan daha ulu onder ataturkun yaptiklariyla gecinen uzerine bir tek tas koymayi beceremeyen chp ile atanın mirasini satmayla tuketemeyen akp. Ikinizede diyecek lafim yok. Heleki soz lonusu beykoz teskilatlariniz olunca ikinizde rezil rusvasiniz. Biriniz örgütçü digeriniz hırsız ve rantçı.

uğur çelebi
uğur çelebi @Gökhan şahinkaya - 1 yıl Önce

bir şeyler yapabilmek için önce iktidar yani güç olabilmek lazım gökhan bey... muhalefetteki bir parti ile sizin aranızda bir fark yok... size "bu ülke için hicbir şey yapmadınız" demem ne kadar saçmaysa partimi suçlamanız da o kadar saçma... şimdilik sizi ciddiye almıyorum. mantıklı yorumlarınızda buluşmak dileğimle....

uğur çelebi
uğur çelebi - 1 yıl Önce

anladığım kadarıyla akp'li beykoz ilçe belediyesi chp'li istanbul büyükşehir belediyesi'nden ayrılıp bağımsızlığını ilan etmiş.

büyükşehir'den hiyerarşide bağımsız bir belediye olarak ülke sınırları içerisinde olduklarında bir sakınca görmüyorlarsa; büyükşehir belediye bayrağını yerine cumhurbaşkanlığı forsu asmaları daha doğru olacaktır. eğer ülke sınırlarıyla bir sorunları varsa katar bayrağı da asabilirler. ( galiba katarlılar yakında nüfus olarak beykozluları geçecek ) onu da istemiyorlarsa beykoz belediyesi artık başka bir ülkedir kendi cumhurbaşkanlarını, bakanlarını, vekillerini falan seçmelidir.

( siyesette hiyerarşi gibi konuları 2 cankurtarana ve 1 bayrağa kadar indirebilen bir vizyon nasıl meclis üyesi olabiliyor? o da z kuşağının takdiri... )

uğur çelebi
uğur çelebi - 1 yıl Önce

bu arada "dikili ağaçlarımız ve projelerimiz" konusunda büyükleriniz sizi bilgilendirmemiş. biz neden bilgilendirmediklerini biliyoruz fakat siz de merak edip araştırmamışsınız..

bir faydası olursa gerçekten mutlu olurum...

*

https://www.facebook.com/uc.revision/posts/10157899446259965

SIRADAKİ HABER