AK Parti Beykoz'un Emektarları İstifa Ederek İYİ Parti'ye Geçti

AK Parti Beykoz'un Emektarları İstifa Ederek İYİ Parti'ye Geçti

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın iki önemli mahallesi olan Beykoz Merkez, Yalıköy ve Gümüşsuyu Mahallesi'nin iki önemli ismi AK Parti'den istifa ederek, İYİ Parti'ye geçti.

Gümüşsuyu Mahallesi, Yalıköy Mahallesi ve Beykoz Merkez Mahallesi'nin sevilen isimlerinden olan Doğan Öksüz, Adem Nebioğlu ve Erhan Balıkçı, AK Parti'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçtiler. İYİ Parti İlçe Binasına gelen Öksüz, Nebioğlu ve Balıkçı'nın üyelik işlemlerini İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir yaptı.

Beykoz'un bütün arka sokaklarında gecesini gündüzüne katarak çalışan, vatandaş tarafından sevilen Doğan Öksüz'ün AK Parti'den istifa gerekçesi şu şekilde oldu.

Öksüz; "Uzun süredir mensubu olduğum Ak Parti'nin, geldiğimiz bugün itibarı ile Adalet ve Riyakat ekseninden kaymıştır. Mevcut ilçe başkanı olan vatandaşın AK Parti için gecesini gündüzüne katan insanları hiçe sayması, ciddiye almaması AK Parti Beykoz'dan 2 bin 500 istifaya sebep olmuştur. Bu bir başlangıç değildir. Aslında yolun sonudur.

Uzun süredir vermiş olduğumuz kaybedilen değerlerin tekrar inşası süreci şahsım tarafından ve bir çok AK Partili kardeşim tarafından düzeltilemeyeceği anlaşılmıştır. Türkiye'ye hizmet sevdası ile çıkmış olan AK Parti, artık hizmet edememe noktasına gelmiştir. Beykoz'da hizmeti tekrardan ayağa kaldırmak için İYİ kadrolarla yolumuza devam edeceğiz. Umarım ki Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in öncülüğünde bir çok hizmete Beykoz'da imza atacağız. Rabbim aldığımız bu kararı Beykoz önceliğinde, tüm İstanbulumuza hayırlı uğurlu etsin." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 00:28

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğukan Öztürk
Doğukan Öztürk - 1 yıl Önce

Bu arkadaş belediyede çalıştığı dönemde mesaiyi yapmadan maaşı cebe indirip sokak sokak kahve kahve vatandaşın derdini dinliyorum diye parti sempatizanlığı yaparken kimse kendisine sormamış mı işe girişte liyakata uydun mu. Torpille iş başı yaptırılıp ense yaparak yollarca maaşını alarak emekli oldun şimdi cukkayı doldurmak için başka yollara sapmış. Şimdimi görmüş adaletten ve riyakattan sapmayı

bahattin
bahattin - 1 yıl Önce

doğru seçim basarlar

Özkan Maraşlıoğlu
Özkan Maraşlıoğlu - 1 yıl Önce

Eskisi gibi götüremiyorlar, ondan olmasın?!
(Riyakat ın manasınıda yazarsanız!
Liyakat olmasın o?

SIRADAKİ HABER