Muhtar Görüştü, Minibüsler 3 Sokaktan Geçecek

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, Minibüs hattı 3 mahalleden geçmesi için verdiği mücadele sonuç verdi.

Muhtar Görüştü, Minibüsler 3 Sokaktan Geçecek

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, 31 Mart seçimleri öncesi seçim vaadi olarak verdiği minibüs hattının Gölbahçe, Sahra Sokak ve Arkboyu Caddesi üzerinden geçirmeye söz vermişti. Muhtar sözünü 20 gün sonra yaptığı görüşmeler sonucunda minibüs hatlarının 3 sokaktan geçmesini sağladığını, sosyal medya hesabı üzerinden mahalle sakinlerine duyurdu. 

Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci, mahalle sakinlerine sosyal medyada şu şekilde seslendi. 

"Ulaşımını Bent Yolu Caddesi, Gölbahçe, Sahra Sokak, Arkboyu Caddesi üzerinden sağlayan vatandaşlarımız için önemli duyuru.. 

Göksu Minibüs Durağı Sorumlusu Bülent Bey ve Ziya Beyle görüşmelerimiz ve yaptığımız istişareler sonucunda Göksu Durağı Minibüsleri Bent Yolu Caddesinden Gölbahçe, Sahra Sokak, Arkboyu Caddesi, Baruthane Caddesi istikametinden hizmet vermeye başlayacaktır. Bugün deneme seferleri yapılmıştır. Seferler resmi olarak Pazartesi Günü başlayacaktır.

10 dakikada bir minibüs çalışacaktır. Öğleden sonra 15 dakika aralıklarla hizmet verecektir. İlk sefer sabah 5:30’da başlayacak olup akşam 21:30’a kadar devam edecektir. 

Yolcu durumuna göre minibüsler sabitlenecektir. 

Mahallemize Hayırlı Olsun."

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 19:49

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Madur
Madur - 3 yıl Önce

Ne 15 dakikası? 3 sefer göksu yönüne gitti yarım saat oldu hala mezarlık yönüne gitmedi daha ne kadar bekleyeceğiz acaba. Bir iş yapıyorsanız insan gibi yapın bu ne burada biz mağdur oluyoruz

SIRADAKİ HABER