Petrol Ofisi Emeklileri İftar Programında Buluştu

İstanbul Petrol Ofisi’nin emekli personelleri iftar programı vesilesiyle Beykoz Gül Restoran’da düzenlenen iftar programı sebebiyle bir araya geldi.

Petrol Ofisi Emeklileri İftar Programında Buluştu

İstanbul Petrol Ofisi’nin emekli personelleri Beykoz Gül Restoran’da organize edilen iftar programı sebebiyle bir araya gelme fırsatına erişti. Petrol Ofisi eski müdürü Mehmet Bilir öncülüğünde, Halil Hıdırlar, Mustafa Eroğlu, Ökkeş Bölükbaşı, Necati Duran ve Cevat Çakırlar tarafından düzenlenen iftar programına takriben 100 kişi katıldı.

İstanbul Petrol Ofisi’nin emekli personelleri İftar Programı etkinliğini ilk kez 2017 yılında organize etmişti. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlik vasıtasıyla eski dostlar bir araya gelip muhabbet edebilmenin mutluluğuna eriştiler. 

Bu yıl üçüncüsünü organize edilen İstanbul Petrol Ofisi'nin iftar programında Mehmet Bilir " Tam üç yıldır siz değerli eski iş arkadaşlarımla mübarek ramazan ayı vesilesiyle bir araya gelme şansını yakalıyorum. 2017 yılında beraber aldığımız karar doğrultusunda iftar programının daimi olacağının sözünü vermiştik. Bugün bizi kırmayıp buraya kadar gelen bütün eski iş arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

İşte İftar Programına dair görüntüler;

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 11:48

Haber Editörü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER