İncirköylü Gençler İftar Programı Düzenledi

İncirköylü Gençler Ramazan Ayı vesilesiyle iftar programı düzenledi. Geceye; İncirköy’ün sakinleri başta olmak üzere, MHP Beykoz yöneticileri ve dernek başkanları yoğun ilgi gösterdi.

İncirköylü Gençler İftar Programı Düzenledi

İncirköy Mahallesinden gençler mübarek Ramazan Ayı vesilesiyle Harmantepe Yolu üzerinde dev bir iftar programı düzenledi. Harmantepe yolu boyunca nizami bir şekilde dizayn edilen masalara büyük ilgi gösterildi. Yaklaşık 700 kişinin katılım sağladığı programa ilgi oldukça yoğundu.

Katılımcılar arasında; başta İncirköy Mahallesi’nin sakinleri olmak üzere, Beykoz'un saygın girişimcilerinden Salih Dursun, Beykoz siyasetçilerinden sırasıyla; MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İncirköy Mahalle Muhtarı Alaettin Kartal, Beykoz Belediyesi Meclis Üyelerinden; Hüseyin Kuruderi ve Bülent Gökdağ katılım sağlarken KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Ortaköy Köyü Dernek Başkanı, Gör-Fed Yöneticileri, Görentaş Köyü Dernek Başkanı Erol Yılmaz katılım sağladı.

Beykoz’un siyasi simaları ve dernek yöneticileri iftar programı boyunca birlik ve beraberlik mesajını ağzından düşürmeyip ,İncirköylülerin tutmuş oldukları oruçların kabul olmasını dilediler. İncirköylü gençlerin düzenlediği iftar programına yaklaşık 700 kişi eş zamanlı olarak katılım sağladı.

Haber: Ramazan Dengiz


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:00

Haber Editörü

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil arslan
Cemil arslan - 3 ay Önce

Beykoz akparti Meclis üyesi sayın Hüseyin Kurudere ye teşekkür ederiz

Mesut şahin
Mesut şahin - 3 ay Önce

Akp meclis üyesi Hüseyin Kuruderi ye Şükran’larımızı sunarız bizleri yanlış bırakmamış işin başından sonuna bizi yanlızlığa bırakmaması mahalle temizlenmesi masa sandalye ve çöplerin alınmasında hep işin başında olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz.harmantepe gençlik.

Ali Gül
Ali Gül - 3 ay Önce

MHP ilce baskani oguzhan karamana katilimlari icin tesekkur ediyorum

SIRADAKİ HABER