Deniz, Güneş ve Kumsalın Diyarı Riva Yaza Hazır 

Deniz, Güneş ve Kumsalın Diyarı Riva Yaza Hazır 

İstanbul’un yakın tatil rotalarından Riva keyifli bir yaz için, yenilenen plajları ve mesireleriyle yaza hazır.  

Beykoz Belediyesi, ilçe sakinleri ile yerli ve yabancı turistlerin güzel bir tatil geçirmesi için Riva Merkez ve Elmasburnu Plajları’nda yaz çalışmalarını tamamladı. 
Riva Merkez Plajı’nda ziyaretçilerin rahatı için ilk olarak plaj içi ve çevresinde alt yapı, sert zemin, duvar, tel çit, kaldırım, temizlik, ot temizliği ve çevre düzenlemeleri yapıldı.   

Ardından plaja yeni 10 adet bay, 10 adet bayan duş, 7 adet bay, 7adet bayan soyunma kabini, 2 adet engelli tuvaleti, 11 adet bayan ve 9 adet erkek tuvaletinin yer aldığı 210 m2’lik ortak alan kazandırıldı. 
Engelli Plajı da Hizmette 
Merkez Plajı’nda engelli ilçe sakinlerinin ihtiyaçları gözetilerek yapılan engelli plajı da bu yıl yine hizmet verecek. 

Plaj girişinden sahile kurulan rampayla akülü ya da tekerlekli araçlarıyla denize ulaşan vatandaşlar refakatçileri eşliğinde özgürce deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkacak.

Piknik ve Deniz Bir Arada 

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Elmasburnu Mesiresi ilçe sakinlerine piknik, mangal ve deniz keyfini bir arada sunacak. 

Mesireye gelen ilçe sakinlerine belediye tarafından kurulan piknik masaları, yeni duşlar ve kabinlerden yararlanabilecek.  
Her iki plajda da Beykoz Belediyesi’nin büfeleri hizmet verecek. 


 

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman ESEN
Osman ESEN - 4 ay Önce

BAŞKANIM SAĞOLUN.
EMEĞİ GEÇEN HERKES İN ELLERİNE SAĞLIK.
BAŞKA BELEDİYE SINIRLARINDAN DA GEÇEN RİVA DERESİ TEMİZLEME VE REHABİLİTASYON ÇALIŞMALARI DA BEKLERİZ İNŞAALLAH.

Yasemin ünsal
Yasemin ünsal - 4 ay Önce

Başkanım her şeyden önce kendime yakışan üslupla size selam olsun güzel insan her ne kadar ital başkana oy verip buraya getirip insanılari madur ettirdiniz diyenlere gelsin yolunda bahtinda açik olsun Allaha emanet olun

SIRADAKİ HABER