Boğaz’ın En Güzel Mekânı Gümüşsuyu Restoran Açılıyor

Boğaz’ın En Güzel Mekânı Gümüşsuyu Restoran Açılıyor

İstanbul Boğazı’nın en güzel sahilinde, eşsiz manzara, huzur ve maviliğin kıyısında modern mimarisiyle ışıldayan Gümüşsuyu Restoran kapılarını açıyor. 7 gün 24 saat hizmet verecek restoran ilçenin en nezih sosyal tesisleri arasında ilk sırada yer alacak.  

Beykoz Belediyesi tarafından merkez sahilinde ilçe vizyonuna uygun modern bir anlayışla kapılarını açmaya hazırlanan Gümüşsuyu Restoran başta ilçe sakinleri olmak üzere tüm yerli ve yabancı ziyaretçilerini kaliteli servisi, güler yüzlü personeli ve ilçeye özgü olarak balık ağırlıklı menüsüyle ağırlayacak.   

Boğaz’ın eşsiz manzarasının enfes lezzetlerle buluştuğu mekân 24 Ağustos Pazartesi Günü’nden itibaren açılıyor.

Restoran ve Kafe Bir Arada

Beykoz sahiliyle bütünleşen, ilçenin sosyal hayatına canlılık getiren ve 24 saat yaşayan bir mekân olarak hazırlanan tesis, restoran ve kafe olmak üzere iki farklı mekânda hizmet verecek.

Açık alanıyla birlikte 200 kişilik kapasiteye sahip restoran kısmı gece 12.00’ye kadar menü dahilinde yemek, sabaha kadar ise çorba servisi hizmeti verecek. Beykoz Paçası müdavimleri de artık Gümüşsuyu Restoran’da buluşacak.

Dünya Kahveleri

Toplam 62 kişilik hazırlanan kafe kısmı ise dünya kahvelerinden seçenekler, buzlu içecekler,  zengin tatlı menüsü ve pastane ürünleriyle başta gençler olmak üzere tüm ilçe sakinlerinin gözde buluşma mekanı olacak.

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 1 yıl Önce

Haberi okudum. Sahiller halkındır! Bu kanunda açıkça belirtmiştir fakat bu işletme halka hizmet için yapıldıysa neden sahil yolunu kesiyor? Beykozun en güzel konumunda daha önce beytaş olan mekan, masraf uzerine masraf yapilarak başka bir mekana evriliyor, kim işletecek? Kim rant sağlayacak? Beykozluya - İstanbullu ya faydası ne olacak? Millet yarım maaşla çalışa dursun, gayrimesru sekillerde parayı cukkalayanlar da boyle mekanlarda har vurup harman savursun. Beykozun gencine hizmetçilik, temizlikçilik ve garsonluktan başka meslek yakıştıramayan bir sistemin içinde savrulup gidiyoruz. İşletme kimin? Bu işletmeye kim yatirim yapti? Nekadar yapti? Beykoza ne getirecek? Neler götürecek? Bu mekanda kimler çalışacak? Haberciliğin değerlerine göre haber yapın biraz.

SIRADAKİ HABER