CHP'li Gençler Taksi Duraklarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte taksi duraklarını ziyarette bul

CHP'li Gençler Taksi Duraklarını Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte taksi duraklarını ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Paşabahçe, Çubuklu, Kanlıca, Anadoluhisarı, Küçüksu, Göksu, Rüzgarlıbahçe ve Kavacık Taksi durağı esnafını ziyaret etti.

İlk olarak Paşabahçe Merkez Taksi durağını ziyaret eden CHP Beykoz Gençlik Kolları taksicilerin sorunlarını dinledi. Başkan Ozan Yılmaz, "Biz sizin sorunlarınızı biliyoruz. En büyük sorununuz benzin zamları. Son 10 yılda 25-30 kat artmış. Bunun dışında duraklarınız ve ilçe ile ilgili sorunlarınızın çözümü noktasında hareket ediyoruz. Sorunlarınızın çözümü noktasında biz CHP yönetim kadroları ve meclis grubumuz olarak elimizden gelen bütün özveri ve gayreti göstereceğimizden hiç birinizin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra Kavacık Çiçek Taksi Durağını ziyaret ettiler. Burada da taksici esnafının sorunlarını dinleyen CHP'liler ziyaret sonunda taksici esnafına hayırlı işler dileyerek, ziyaretlerini sonlandırdı.
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 07:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER