Yıllar Sonra Tarihi Küçüksu Çayırı'nda Mısır Festivali

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beykoz’u ziyaretinde ihyası ve mısır kazanlarının kaynatıldığı geçmişteki günleri hatırlatması üzerine talimat verdiği Tarihi Küçüksu Çayırı yeniden canlı günlerine kavuştu.

Yıllar Sonra Tarihi Küçüksu Çayırı'nda Mısır Festivali

Osmanlı döneminin gözde mesire alanlarından, yakın tarihe kadar ilçenin renkli sosyal alanlarından biri olan Tarihi Küçüksu Mesiresi, festivallere ev sahipliği yapıyor.

Bu yıl bahar mevsiminde Beykoz Belediyesi’nin Çevre Festivali’ni de düzenlediği tarihi mesirede ‘Mısır Festivali’ kapsamında geçmişteki gibi mısır kazanları kaynayacak, tüm İstanbullular ağırlanacak.

Sanatçılar Bahadır Tatlıöz ve Burcu Güneş Konserleri

Festivalde ünlü sanatçılar Bahadır Tatlıöz ve Burcu Güneş sevilen konserler verecek.

Festival kapsamında bol eğlenceli oyunlar, illüzyon ve animasyon gösterileri, sergiler, keyifli konserler, patlamış mısır, pamuk şeker ve bolca mısır ikramının olacağı etkinlikte çocuklar için sürpriz oyun alanları, şişme oyun parkı, maskot mehter takımı ve yarışmalar da yer alacak. 

Küçüksu Çayırı’nın tarihini tekrar yaşamak isteyen herkes Mısır Festivali’ne davetlidir.

Program: 

Festival

Başlama Saati: 18.00

Yer: Küçüksu Çayırı

Tarih:

07 /Eylül /2019 Cumartesi:

Bahadır Tatlıöz Konseri

Saat: 20.30

08 /Eylül /2019 Pazar: 

Burcu Güneş Konseri

Saat: 20.30

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 18:44

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun
Harun - 2 yıl Önce

Geçmişi yad edebilmek güzel birşey Osmanlı nin geleneklerini yapmak.Cocuklarimiz daha çok sevinecekleri bir ortam.Bu gibi etkinlikleri yapan ve düşünenlere şükranlarımı sunuyorum.iyiki varsınız

SIRADAKİ HABER