Eyvah Grubu İftarda Bir Araya Geldi

Eyvah Grubu İftarda Bir Araya Geldi

Beykoz’un mühim sivil toplum kuruluşlarından biri olan Eyvah Grubu’nun Yönetim Kurulu üyeleri kendi aralarında gelenekleşen iftar programı nedeniyle bir araya geldi.

Anavatan Partisi’ne kadar uzanan arkadaşlık bağlarına sahip olan Eyvah Grubunun üyeleri, iftar programını Ahmet Gültekin’in İncekum'daki tesislerinde düzenledi.

Eyvah Grubu’nun bir sonraki iftar programı; aynı zamanda Beykoz Gündem Gazetesi’nin köşe yazarı olan Ahmet Yüce’nin Kavacık’ta ki Eyvah Kafe’sinde gerçekleşecek.

Özellikle 31 Mart Seçimleri döneminde ağırlığını hissettiren oluşum; bütün siyasi partilerin adaylarını Eyvah Kafe’de ağırlayarak, Beykozlular ile Beykoz Belediye Başkanlığı adaylarının buluşmasına vesile olmuştu.

Eski Anavatan Partililerden oluşan Eyvah Grubu’nu asıl değerli kılan unsur; yaptıkları sosyal yardımların kamuoyuna karşı gizli tutulmasından kaynaklanıyor. Engellilere ve maddi durumu yetersiz olan ailelerin çocuklarına eğitim maksadıyla yardım eden Eyvah Grubu’nun eş zamanlı olarak TRT tarafından belgeseli de düzenlenecek.

Haber: Ramazan Dengiz

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:34

Haber Editörü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER