Barış Pınarı Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu

Beykoz'da bulunan İstanbul Beykoz Mahalleleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen askerler için mevlit okutuldu.

Barış Pınarı Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu

Beykoz'da bulunan İstanbul Beykoz Mahalleleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen 'Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen askerler için, Tokatköy Kaboğlu Cami'nde mevlit okutuldu.

İkindi namazına müteakip Tokatköy'de Kaboğlu Cami'nde düzenlenen mevlide, Dernek Başkanı Kadir İleri, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Bahar Doğru, Tokatköy Mahalle Muhtarı Galip Bekaroğlu, Beşiktaş U12 Teknik Direktörü Samet Bülbül ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan Kur’an-ı Kerimin ardından tüm şehitler için dua edildi.  İSTMADER Başkanı Kadir İleri,  “Sınırlarımızda güvenli bölge tesis eden ve teröristlerin inlerine giren Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Allah güç kuvvet versin. Şehitlerimizi ise Allah, Peygamberimize komşu eylesin. Gazilerimize şifalar diliyor, Aziz Türk Milleti'ne güç, kuvvet versin. Ulus olarak top yekûn yanlarındayız ve adeta bizlerde cephedeyiz, vatanımızı canı pahasına koruyan Mehmetçik ile biriz “dedi.

Okunan Kuran-ı Kerim sonrası katılımcılara kavurma, pilav, baklava, ayran, su ikramı yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 14:08

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aykut  KETENCI
Aykut KETENCI - 4 ay Önce

Bu Etkinlikte Bulunduğum için mutluyum Şehitlerimize Allahtan RAHMET Gazilerimize Acil sifalar dilerim Etkinlikte katkısı olan herkese TESEKKURLER IYIKI VARSINIZ DEVAMINI DILERIM EN BUYUK ASKER BIZIM ASKER

SIRADAKİ HABER