Siyasi Partiler Çavuşbaşı'nda Sami Şahin'in Peşine Düştü

Beykoz'da bulunan siyasi partiler, yerel seçimlere 61 gün kala meclis üyesi adayı arayışlarına hız verdi. Siyasi partilerin, Çavuşbaşı Ma

Siyasi Partiler Çavuşbaşı'nda Sami Şahin'in Peşine Düştü

Beykoz'da bulunan siyasi partiler, yerel seçimlere 61 gün kala meclis üyesi adayı arayışlarına hız verdi.

Siyasi partilerin, Çavuşbaşı Mahallesinde gözde ismi Sami Şahin oldu

Beykoz’da bulunan siyasi partiler, Çavuşbaşı Mahallesinde sevilen isim ve oy potansiyeli olan aday arayışları içerisinde olmasından dolayı gözleri Çavuşbaşı Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Şahin'e çevirdi.

Sami Şahin'in 50 senedir Çavuşbaşı'nda ikametgah etmesi, Çavuşbaşı mahallesini çok iyi bilmesi ve bir çok kişiye iş imkanı sağlanması ve herkesimin gönlüne girmesinden dolayı Sami Şahin'in siyasiler tarafından aranan isim haline gelmesine sebep oldu.

Seçmeni 13 bin 365 olan Çavuşbaşı Mahallesinde Trabzonlular ve Rizelilerin yoğun olarak yaşadığı yer olarak bilinen Çavuşbaşı'nda, Sami Şahin' in Trabzonlu olması ve Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği Başkanı olması, Şahin'in herhangi bir siyasi partiden meclis üyesi olmasıyla birlikte 1000 - bin 500 arasında oyu kesin getirir gözüyle bakılıyor.

Beykoz Gündem'in yaptığı "Çavuşbaşı Mahallesinde meclis üyesi kim olsun? Anketinde de Sami Şahin, meclis üyeliğine başvuru yapmış isimlere açık ara fark attı.

İşte anket sonuçları;

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER