SİYAD ile Kızılay elele 

SİYAD ile Kızılay elele 

Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD), Kızılay Beykoz Şubesi'yle işbirliği yaparak Anadoluhisarı Kadraj Kafetarya'da kan bağışında bulundu. Toplamda 400'e yakın Sinoplu Beykoz'a gelerek kan bağışında bulunurken, organizasyon dahilinde katılımcılar sosyal mesafe kuralına uymak adına azami gayret gösterdi. SİYAD Başkanı Adnan Çelikerkatılımcı dernek mensuplarına plaket de verildiği bağış sonrası mutluluk ve gururunu ifade ederek, "Bu zor zamanlarda kana ihtiyacı olan vatandaşlarımıza umut olmanın sevincini yaşıyoruz" diye konuştu.

Kızılay Beykoz Şube Başkanı Sadettin Çay ise SİYAD'lı yönetici ve gönüllülere teşekkür ederek, Beykoz genelinde benzer etkinliklerin ve işbirliğinin hassasiyetle sürdürüleceğini dile getirdi. Korona virüs dolayısıyla kan bağışı sırasında dâhil önlemlerin alındığına dikkat çeken Sadettin Çay, "Bu zor günlerde vatandaşımızın, derneklerimizin bizlerle işbirliği içinde olması Beykoz adına büyük bir mutluluktur. İnşallah bu süreci de birlikte aşacağız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 20:34

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner gok
Soner gok - 1 yıl Önce

Siyad genel baskanımız Adnan bey buguzel toplu Kızılay kanverme gununde derneklerını toplayıp yardımcı olması toplum kuruluşlarına cok guzel Bı ornek teskıl etmıs bulunmaktadır organızelerınız beyenıyle takipteyim baskanım hayırseverlıgınızle bırkezdaha kanıtlamış oldunuz saygılarımla

erdem
erdem - 1 yıl Önce

valla o gün bende oraya kan vermeye gelip vermeden geri dönenlerdenim böyle bir dönemde insanları düğün yeri gibi iç içe sokmak ne kadar mantıklı sizce ? hiç bir tedbir olmadan tıka basa milleti oraya doldurmuşlar Siyad başkanına ve kızılay başkanına buradan soruyorum sizin bu organizasyon hatanız yüzünden bir insan hayatını kaybetse hiç vicdanınız sızlamayacak mı ?

SIRADAKİ HABER