Sinoplular Cemal Çolak İle Yola Devam Dedi

Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Beykoz Şubesi, olağan genel kurulunu Tokatköy’de ki dernek merkezinde gerçekleştirdi. Mevcut Beykoz Şube Başkanı Cemal Çolak’ın tek aday olduğu seçimde Çolak güven tazeledi.

Sinoplular Cemal Çolak İle Yola Devam Dedi

Ruşen Duran’ın divan başkanlığını ve Saffet Celepoğlu ile Mebbure Yaman’ın kâtip üyeliklerine yaptığı genel kurula, SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru, SİYAD Genel Başkan Adayı Adnan Çeliker, Şube Başkanları ve Üyeler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan olağan genel kurul, SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru, SİYAD Genel Başkan Adayı Adnan Çeliker, SİYAD İstanbul Şube Başkanı Abdullah Kulaksız, SİYAD Gebze Şube Başkanı Mümin Bekir Albayrak, Saraydüzü Federasyonu Başkanı Mahir Demirel, SİYAD Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Yasin Çakar, İsmail Erkan ve Olağan Genel kurul Divan Başkanı Ruşen Duran söz alarak günün anlam ve önemini bildiren konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Dilek ve temenniler bölümünün ardından seçimlere geçilmeden önce SİYAD Beykoz Şube Başkanı Cemal Çolak misafirlerini selamlayarak, 3 yıllık görev süreleri içerisinde gerçekleştirdikleri etkinliklerden kesitler sundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 13:30

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER