Sataloğlu'ndan 500 T Müjdesi

Sataloğlu'ndan 500 T Müjdesi

Daha önce Beykoz Gündem'in de haberleştirdiği, tek bilet ödenmesi gereken yere çift bilet ödenmesi konusu Cemal Sataloğlu tarafından BELBİM A.Ş. ziyareti sırasında dile getirildi. Kozyatağı'ndan Beykoz'a 500T otobüsü ile gelmek isteyen vatandaşların, köprüyü geçmemiş olmasına rağmen çift bilet ödemek zorunda kaldığını Genel Müdür Yücel Karadeniz'e ileten Sataloğlu, BELBİM A.Ş. Başkan Yardımcısı Erdoğan Bayrak'ın konuyla ilgileneceğini öğrenince rahat nefes aldı. Beykoz Gündem'e konuyla ilgili olarak açıklama da yapan İBB Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, "Sayın Erdoğan Bayraktar'ı zaman zaman rahatsız edecek ve sorunun çözüme kavuşup kavuşmadığını sorgulayacağız. Beykozlu hemşerilerimizin 1 bilet ödemek varken 2 bilet ile yolculuk etmesine izin verilmemesi gerekir. Konunun takipçisi olacağız" dedi.

Bilindiği gibi aynı zamanda Beykoz Belediye Meclisi Üyesi olan Cemal Sataloğlu, İBB'de kendisi gibi görev yapan 4 CHP'li Meclis Üyesi ile birlikte İBB'ye bağlı Müdürlükleri ziyaret ediyor ve denetim raporları hazırlıyor. İBB Meclis Üyesi, aynı zamanda CHP Grup Sözcüsü görevini de üstlenen S.Tarık Balyalı ile birlikte Meclis Üyeleri Orhan Alkan, Engin Çelik ve Murat Özkurt, Cemal Sataloğlu ile birlikte İştirakler Çalışma Grubu adıyla ziyaretler gerçekleştiriyor.  Bu ziyaretler sırasında ise Cemal Sataloğlu, fırsatını buldukça Beykoz ile ilgili sorunları kısa yoldan çözüme kavuşturmak adına sohbet arası hamlelerde bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 20:36

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandasin biri
Vatandasin biri - 1 yıl Önce

500 T den once 121 A ya binip kopruyu gecmeden inen ama cift bilet parasi odeyen beykozlularin problemini halledin bir zahmet

SIRADAKİ HABER