Riva Elmasburnu Dört Mevsim Çok Güzel 

Riva Elmasburnu Dört Mevsim Çok Güzel 


İstanbul’un en güzel koyuna ev sahipliği yapan Riva Elmasburnu Tabiat Parkı dopdolu geçen yaz sezonun ardından huzurlu atmosferi, deniz manzarası eşliğinde seçkin lezzetler sunan sosyal tesisiyle ziyaretçilerini bekliyor.  

Beykoz Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Riva Elmasburnu Tabiat Parkı, tatil yöresi standartlarında hizmet veren kadınlara özel plajı, sosyal tesisi, restoranı ve piknik alanlarıyla keyifli bir yazı geride bıraktı.   

İstanbulluların yılın dört mevsimi doğayla kucaklaştığı Riva, yaz sezonunun ardından huzur sunan çehresi, kaliteli ve nezih sosyal tesisiyle sonbahar ve yaklaşan kış mevsimi boyunca hizmet vermeyi sürdürecek. 

Elmasburnu Restoran’da Seçkin Lezzetler 
Beykoz Belediyesi tarafından yeşil-mavi koy manzarasına karşı kurulan Elmasburnu Restoran deniz ve yosun kokusu eşliğinde kahvaltıdan akşam yemeğine geniş bir konseptte leziz yemekler sunuyor. 

Dünya mutfaklarından ızgaralar, makarna ve salata çeşitlerinin usta aşçılar tarafından özenle hazırlandığı tesis, güler yüzlü ve kaliteli hizmetiyle tercih ediliyor. 
“BeykozKart” sahibi ilçe sakinleri Elmasburnu Restoran’dan %25 indirimli olarak yararlanıyor. 

Kış aylarının tercihi sıcak içecekler, dünya kahveleri ve tatlılar şık sunumlarıyla menüde yer alıyor. 

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya Pinaz
Zekeriya Pinaz - 10 ay Önce

Evet denemek için gittik. Ama daha girişte 24 lira giriş parası isteyince girmeden geri söndük. Belediyenin acilen bunu düzeltmesi lazım.

SIRADAKİ HABER