Riva Belediye Plajı Açılıyor

Riva Belediye Plajı Açılıyor

Tüm dünyayı kasıp kavuran Corona virüsünün Mayıs-Haziran ayında kontrol altına alınması beklenirken, Beykoz'da önemli bir merkezi Beykoz Belediyesi topluma kazandırıyor. Riva Elmas Burnu Plajı'nın Ağustos ayında açılması planlanırken, tesis özellikleriyle de dikkat çekiyor. Buna göre plaj haftanın 4 günü yalnızca kadınlara hizmet verirken, diğer 3 gün ise karma şekilde tüm Beykozlulara hizmet etmesi bekleniyor.

BEYKOZLUYA YÜZDE 25 ÖZEL İNDİRİM

Beykoz Riva'da Ağustos ayında açılması planlanan Belediye Plajının, çevre ilçelerden geleceklere de hitap etmesi planlanıyor. Toplamda 1000 kişiye aynı anda hizmet verebilecek olan plaj, otoparkında tam 250 aracı barındırabiliyor. Farklı ilçelerden gelecek olan tatilcilere hizmet edecek olan Riva Elmas Burnu Plajında, Beykozlulara ise yüzde 25'lik bir indirim öngörülüyor. Öte yandan planlamaya göre Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri karma olarak tüm tatilcilere hizmet verecek olan Plaj, diğer günlerde ise hanımlara özel olarak hazırlanması düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 13:42

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin YAZICI
Emin YAZICI - 1 yıl Önce

Helal olsun.İstanbul'a yakışan bir hizmet.Bir Beykoz'lu olarak mutlu oldum.Aklımdan geçenleri yapmış Sn.Murat başkan.Birilerine rant değil halka hizmet için yapılan bu düzenlemeler hem dar gelirli ailelere bir fırsat hemde muhafazakar aileler için güzel bir ortam. Beykoz'lulara %25 indirim de tam yerinde bir karar.. İlçemiz güzelliklerinden ayrıcalıklı faydalanmak ilçede yaşıyor olduğumuzdan hakkımız olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun....

Ramis akinci
Ramis akinci - 2 yıl Önce

O kayalar orda olduğu müddetçe elmas burnu sadece bir sığ havuzdan öte gidemez

SIRADAKİ HABER