Poyraz'da Uyuşturucu Dehşeti

Poyraz Mahallesi'nde uyuşturucu kullanan ve komşusu M.A.E'nin evine giren S.B, aradan bir hafta geçmeden bu kez taşla aynı evin camlarını kırdı.

Poyraz'da Uyuşturucu Dehşeti

Poyraz Mahallesi'nde uyuşturucu kullanan ve komşusu M.A.E'nin evine giren S.B, aradan bir hafta geçmeden bu kez taşla aynı evin camlarını kırdı. M.A.E. ve eşi Ö.E büyük bir korku yaşarken, evin biri 13 diğeri henüz 5 yaşında olan iki kızı ise yaşadıkları travmayı hâlâ atlatamadı. Uyuşturucu kullanan S.B. ise önce gözaltına alındı ve ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından şartlı tahliye edildi.

Bunuda iki gün önce M.A.Ö'nin evine giren S.B, hem evsahibini hem de eşini bir çok yerinden bıçakladı. Henüz yaşadığı kâbusu atlatamadan ise dün akşam E. Ailesi yeni bir korku yaşadı. Sentetik uyuşturucu içerek E. Ailesinin kapısına dayanan S.B, bu kez eve giremese de dışarıdan taşlar atarak, evin camını kırdı. İki kızıyla birlikte büyük bir korku yaşayan E. çifti, olay yerine polis ve ambulansın gelmesiyle rahatladı. Ancak Nöbetçi Mahkemeye sevkedilen S.B., burada yapılan işlemlerin ardından şartlı salıverildi. Poyraz Halkı ise şimdi dışarıda dolaşan ve uyuşturucu kullanmayı sürdüren bu kişinin mahallesinde dolaşmasının endişesini yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER